long-4-lashes serum
Hot News Kobieta Pięlegnacja

Sposób na długie włosy, rzęsy i brwi – Long 4 Lashes pod lupą

Share On Facebook

Długie, zadbane włosy, rzęsy oraz brwi to atrybuty kobiecości. Kiedy są piękne i zdrowe, wzbudzają zachwyt. Ale jak przyspieszyć proces wzrostu włosów? Wypróbujcie sposoby od Long 4 Lashes!

Wszystkie chcemy mieć długie rzęsy – niezliczone kosmetyki do makijażu oczu stojące na sklepowych półkach mówią same za siebie. Ale tak jak długie włosy można zapuścić, choć jest to mozolna praca, sytuacja z rzęsami i brwiami wygląda nieco bardziej skomplikowanie. Kobiety na całym świecie posiłkują się tuszami do rzęs i pomadami do brwi, aby włoski wyglądały na dłuższe i gęstsze. A co, jeśli istnieje sposób, aby ułatwić i przyspieszyć proces wydłużania włosów?

Long 4 Lashes ma w swojej ofercie kosmetyków 3 niezwykłe serum o innowacyjnych formułach, które pomogą Wam osiągnąć pożądany efekt!

Serum przyspieszające wzrost rzęs od Long 4 Lashes to skuteczny sposób na przyspieszenie wzrostu rzęs. Do jego stworzenia wykorzystano bimatoprost, który jest odpowiedzialny za stymulację procesu wydłużania, a także kwas hialuronowy i prowitaminę B5. Sposób zaleca się wszystkim, zwłaszcza osobom po chemioterapii, permanentnym makijażu czy hennie. Proces aplikacji jest banalnie prosty – wystarczy rzęsy starannie oczyścić oraz wysuszyć, a następnie nałożyć na nie serum, uwzględniając także skórę wokół nich.

Serum przyspieszające wzrost brwi od Long 4 Lashes to produkt umożliwiający przyspieszenie wzrostu brwi. Podobnie jak serum do rzęs zawiera biomatoprost, kwas hialuronowy i witaminę B5. Dzięki zawartości Alantoiny, nie powoduje zaczerwieniem ani podrażnień. Wystarczy po umyciu i wysuszeniu brwi delikatnie nałożyć go na nie, nie pomijając skóry w ich okolicy. Warto także wcześniej je rozczesać, co ułatwi wchłonięcie się produktu.

Serum stymulujące wzrost włosów od Long 4 Lashes to sposób na stymulację wzrostu włosów a także na zapobiegnięcie ich wypadaniu. Do stworzenia produktu wykorzystano Tetraxidylum, kompleks o wysokim stężeniu składników aktywnych. Dzięki temu, preparat odżywia cebulki włosów i stymuluje proces mikrokrążenia. Włosy stają się mniej łamliwe i zaczynają wyglądać zdrowiej. Skuteczność serum została potwierdzona badaniami – w przypadku 93% osób włosy stały się mocniejsze, 87% badanych zauważyło wzrost ich gęstości a 80% stwierdziło, że zostały one w zauważalny sposób odbudowane. *

Te trzy rewolucyjne kosmetyki, które oferuje Wam Long 4 Lashes, to znaczny wzrost komfortu zapuszczania włosów oraz procesów pielęgnacji rzęs i brwi. Kto by pomyślał, że długie włosy mogą być dostępne na wyciągnięcie ręki? Wszystkie produkty możecie kupić w atrakcyjnych cenach w drogerii internetowej www.horex.pl. Zapraszamy!

*Badanie zostało wykonane w lab. badawczym, na grupie 15 os. po 12 tyg. użytkowania.

Źródło: zdjęcie główne – https://www.facebook.com/Long4LashesByOceanic (z dn. 07.12.2017)

long 4 lashes serum do rzęslong 4 lashes serum do brwilong 4 lashes tusz do rzęslong 4 lashes szampon

Przeczytaj także: O podkładach słów kilka – Healthy Mix i 123 Perfect od Bourjois