krem-nivea
HOT Kobieta Pięlegnacja

Essentials Urban Skin od Nivea – intensywny detoks skóry

Share On Facebook

Współczesne realia życia charakteryzuje ciągły pośpiech i rozgorączkowanie, zwłaszcza w mieście. Natłok obowiązków i szybkie tempo funkcjonowania odbijają się na naszym zdrowiu oraz urodzie. Dlatego od kosmetyków wymagamy dzisiaj więcej niż kiedyś – między innymi tego, aby pomogły nam pozbyć się ze skóry toksyn.

W obecnym świecie trudno znaleźć czas, aby odpocząć, zregenerować się i spokojnie zająć się sobą. Nasze jedzenie jest fast, nasze życie jest fast i nasza pielęgnacja również, coraz częściej, jest fast. Dlatego przedstawiamy Was serię kosmetyków Essentials Urban Skin od Nivea, które pomogą Waszej skórze w tych trudnych warunkach. 

Nivea Essentials Urban Skin Detoks Maska 1-minutowa z białą glinką

Produkt zawiera białą glinkę oraz ekstrakt z magnolii (aktywny). Ma działanie intensywnie oczyszczające, detoksykujące i złuszczające. Redukuje wpływ stresorów środowiskowych na cerę oraz poprawia jej ogólną kondycję. Maskę utrzymuje się na skórze zaledwie 1 minutę! To niespotykana oszczędność czasu, która idzie w parze ze skutecznością kosmetyku!

Nivea Essentials Urban Skin Detoks Żel-krem na noc

Produkt zawiera kwas hialorunowy, antyoksydanty oraz ekstrakt z bio zielonej herbaty! Dzięki takiemu składowi, w naturalny, bezpieczny sposób oczyszcza skórę z toksyn i przywraca jej utraconą antyoksydacyjną zdolność. Dzięki temu, cera może się lepiej regenerować w czasie snu. Krem ma lekką i delikatną formułę. Łatwo i przyjemnie się go aplikuje na twarz. Dodatkowo pięknie, orzeźwiająco pachnie!

Nivea Essentials Urban Skin Detoks Krem na dzień

Podobnie jak żel-krem na noc, ten preparat również zawiera kwas hialuronowy, antyoksydanty oraz ekstrakt z bio zielonej herbaty. Krem silnie nawilża cerę, dzięki czemu staje się ona odświeżona i niezwykle gładka! Ponadto, preparat zapewnia wzmocnienie systemu ochronnego skóry oraz wzmacnia jej ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Kosmetyk zawiera filtr UVA (SPF20), który umożliwia ochronę cery przed promieniami słonecznymi. Po jego użyciu, staje się ona nawilżona na aż 48 godzin!

Produkty Essentials Urban Skin od Nivea to naprawdę potężna broń z zanieczyszczeniami naszej skóry. Zdecydowanie warto dobrze ją wykorzystać! Kosmetyki można kupić na horex.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Źródła: zdjęcie główne – https://www.instagram.com/nivea_pl/ (z dn. 18.08.2017)

https://www.facebook.com/niveapolska/

https://www.facebook.com/NIVEAPortugal/

 urban skin nivea maska urban skin nivea krem urban skin nivea krem 2 unilever axe

Przeczytaj również: O składniku, który imituje jad żmii – Age Killing Effect od Vis Plantis