bio-oil
HOT Kobieta Pięlegnacja

Bio-Oil – najlepszy sposób na blizny i rozstępy

Share On Facebook

W walce z nowymi rozstępami można próbować wielu metod. Można stosować w mozole mało skuteczne preparaty jak kremy i maści. Można zapłacić małą fortunę za serię zabiegów laserowego ich usunięcia. Albo można zastosować skuteczny i bezpieczny sposób, aby stały się prawie niewidoczne: Bio-Oil.

Wystarczy, że utyjesz, a nowe rozstępy mogą pojawić Cię na Twoim ciele. Czerwonawe, świeże, i doprowadzające do szału. Gdyby tylko był jakiś sposób, aby rozstępy stały się mniej widoczne… No i tutaj przechodzimy do sedna. Rozstępy to trwałe uszkodzenie skóry. Oznacza to, że nigdy w pełni się ich nie pozbędziesz. Ale jest sposób na to, aby Twoje rozstępy stały się blade i ledwo widoczne. Jest nim Bio-Oil!

Bio-oil to produkt gwarantujący Ci specjalistyczną, skuteczną pielęgnację skóry z rozstępami, bliznami, mocno odwodnionej i starzejącej się a także takiej o nierównym kolorycie. W jego składzie znajdują się PurCellin Oil, witamina E oraz olejki z lawendy, nagietka, rumianku i rozmarynu. Olejek szybko się wchłania i jest hipoalergiczny. Absolutnie doskonały dla skóry wrażliwej.

Produkt należy aplikować na skórę dwa razy dziennie przez przynajmniej trzy miesiące. Olejek wmasowujemy na określone partie ciała dopóki całkowicie się nie wchłonie. W przypadku nowych blizn należy pamiętać, że Bio-Oil wolno stosować tylko na zagojoną już skórę.

Produkt jest doskonały dla osób, których skóra się starzeje. Towarzyszy temu zwykle proces powstawania zmarszczek. Dzięki swojemu składowi, Bio-Oil w widoczny sposób poprawia elastyczność skóry i czyni ją bardziej gładką i sprężystą.

Olejek świetnie sprawdza się także dla skóry odwodnionej. Zwłaszcza w okresie grzewczym, kiedy narażeni jesteśmy na szczególne wysuszenie skóry. Bio-Oil uzupełnia lipidową barierę skóry, dzięki czemu lepiej zatrzymuje ona wilgoć.

Blizny, rozstępy, starzenie się skóry – wszystko to jest wpisane w życie większości z nas. Warto skutecznie poradzić sobie z tymi problemami jak najlepiej, aby móc cieszyć się zdrową, piękną skórą na dłużej! A Wy, miałyście już okazję wypróbować Bio-Oil? Możecie go nabyć na horex.pl!

Źródło: zdjęcie główne – https://www.instagram.com/biooilusa/ (z dn. 23.03.2017)

https://www.facebook.com/biooilpolska/

Przeczytaj również: Sposób na długie włosy, rzęsy i brwi – Long 4 Lashes pod lupą