Gadżety Kobieta

Ta Ta Towel ratunkiem dla Twojego biustu podczas upałów

Share On Facebook

Podczas upałów nasze ciało poci się. Jest to całkowicie naturalna reakcja organizmu. A gdy biust jest sporych rozmiarów, może to skutkować podrażnieniami. Jest na to rozwiązanie!

Latem nasze ciało może przechodzić przez istną gehennę z powodu upałów. Wysokie temperatury powodują wzmożoną potliwość. Niekiedy od razu po wyjściu spod prysznica nie czujemy się tak świeżo jak powinniśmy. A co dopiero na ten temat mają powiedzieć właścicielki obfitych biustów? W staniku jest im jeszcze bardziej gorąco. To może prowadzić do podrażnień, a nawet odparzeń! Na szczęście pewna firma znalazła na to rozwiązanie! Ta Ta Towel prezentuje… nosidło na piersi! Tylko na to spójrzcie:

Post udostępniony przez @tatatowels

Ta jakże prosta konstrukcja gwarantuje pełną swobodę ruchów. Koniec z otarciami! Ręcznik jest wygodny i dobrze podtrzymuje nawet obfity biust, dzięki czemu można w nim paradować po domu do woli i wykonywać niemal wszystkie czynności, na jakie mamy ochotę.

Post udostępniony przez @tatatowels

Ten rewolucyjny wynalazek jest dostępny w trzech rozmiarach – S, M oraz L. Nie ukrywajmy jednak, że jest to rozwiązanie przeznaczone głównie dla kobiet, które mają czym oddychać. Można go kupić za około 45$ i wybrać swój ideał z kilku wzorów i kolorów. Cena jest dość wysoka, ale może którąś z Was zainspiruje do zrobienia takiego w domu, samodzielnie?

Zdjęcie główne: Instagram tatatowels; data publikacji: 3 lipca 2017.

Pierwszy komentarz dla “Ta Ta Towel ratunkiem dla Twojego biustu podczas upałów

  1. na odparzenia pod biustem polecam czerwony linomag z apteki, bo duży biust + upał = odparzenie 🙁

Comments are closed.