jak się ubrać na festiwal
Kobieta Moda Trendy

Jak się ubrać na festiwal? Sezon właśnie się rozpoczyna!

Share On Facebook

Przede wszystkim wygodnie, a do tego – stylowo i modnie! Sezon wielkich letnich festiwali i imprez plenerowych startuje w najlepsze. Jak się ubrać na festiwal, by zadać szyku? Wiedzą blogerki modowe!

Inspiracji w sieci nie brakuje! Można je znaleźć między innymi na blogu i instagramowym profilu Maffashion. Blogerka wróciła niedawno ze słonecznej Kalifornii, gdzie wzięła udział w festiwalu Coachella. A na swoim profilu w sieci prezentowała festiwalowe outfity. Różowe włosy, boho-makijaże i ubrania od projektantów mieszane z tymi z sieciówek – oto festiwalowy styl według Maffashion:

Na upały – koniecznie szorty. Obowiązkowe dodatki? Wianek i botki. To one podkręcają festiwalowy look.

Stylówki z tego samego festiwalu pokazała też na swoim profilu Jessica Mercedes Kirschner. Nie zabrakło elementów garderoby przywołujących skojarzenia z kowbojskim stylem, a także długich, powłóczystych sukni:

Coachella, day 2 🇺🇸🚲✨#OOTD

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

Coachella, day 3 🌞 #lastday #OOTD

A post shared by Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced) on

Uczestnicy festiwalu Coachella o opady deszczu nie musieli się martwić. Jeśli jednak wybieracie się na któryś z letnich festiwali w Polsce, koniecznie zapakujcie do plecaka lub torby kalosze i płaszcz przeciwdeszczowy! Mogą się przydać! A na upały? Koniecznie okulary przeciwsłoneczne i lekki kapelusz, do tego obowiązkowo krem z filtrem przeciwsłonecznym.

Koniecznie dajcie znać co sądzicie o festiwalowym stylu blogerek i co Wy zabieracie ze sobą na taką imprezę. Stawiacie na szyk czy totalny festiwalowy luz? Czekamy na Wasze komentarze.
Zdjęcie główne: gpointstudio / 123RF Zdjęcie Seryjne