Kobieta Paznokcie Trendy

Kwarcowe paznokcie – zrób je sama

Share On Facebook

Paznokcie wyglądające jak kamień szlachetny przechodzą powoli do kanonu mody. Najnowszym trendem w manicure są kwarcowe paznokcie. To piękne zdobienie doda klasy każdej kobiecie. Tylko jak je wykonać?

Instagram oszalał na punkcie tego niesamowitego zdobienia paznokci. Tak ciekawie wyglądającego manicure nie było już dawno. A miałyśmy wiele zdobień! Zaczynając od ombre, kończąc na lustrzanych wzorach. Każde z nich były piękne i jedyne w swoim rodzaju. Jednak #rosequatznails przebija je wszystkie! Zobacz to sama:

 

@cmk_90 love when you pay @chillbeautybar a visit! #rosequartznails

Post udostępniony przez chillbeautybar (@chillbeautybar)

 

Wykonanie kwarcowego manicure wcale nie jest tak trudne jakby się mogło wydawać. Będziesz do tego potrzebowała czterech kolorów lakierów: bladoróżowego, białego, bazy i topcoatu. Równie ważnymi elementami jest sonda do zdobienia paznokci i mały pędzelek.

Najpierw nałóż bazę, gdy wyschnie pomaluj paznokcie bladoróżowym lakierem, a później topcoatem. Przed jego wyschnięciem stwórz przy pomocy białego lakieru delikatne wzory, które nadadzą efekt kamienia. Do tego celu użyj sondy oraz małego pędzelka. Gdy paznokcie wyschną będziesz mogła cieszyć się cudownym efektem przez długi czas.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, obejrzyj instruktażowe filmiki, które na pewno je rozwieją:

HOW TO: Rose Quartz Nails ! *inspo from @nailjob

Post udostępniony przez NAILTHOUGHTS (@nailthoughts)

Zdjęcie główne: Instagram thenailgoals, data publikacji: 8 maja 2017.