Kobieta Make up Trendy

Makijaż waginy nowym trendem?

Share On Facebook

Mało która kobieta wychodzi z domu bez makijażu. Stało się to całkiem naturalne, tym razem jedna z firm posunęła się o krok dalej i stworzyła rozświetlacz do waginy!

Kobiety pragną być idealne z każdej strony. Perfekcyjny makijaż twarzy staje się codziennością niektórych kobiet. Kult pięknego ciała nie kończy się jedynie na ćwiczeniach, kremach i zabiegach pielęgnacyjnych, czy też idealnej diecie. Firma The Perfect V wypuściła na rynek… Shades of V Luminizer, czyli rozświetlacz do warg sromowych, którego zadaniem jest ich upiększenie i sprawienie, aby wyglądały promiennie i świeżo.

Kobiety mają mieszane zdanie na temat tego produktu. Niektóre z nich są wręcz oburzone tym, że ktoś sugeruje, że ich intymne narządy nie są idealne. Faktem jest to, że kosmetyk może stać się niepotrzebnym gadżetem. W końcu która z nas wcześniej pomyślałaby o tym, żeby stosować rozświetlacz w tym miejscu? Drugą sprawą jest to, że stosowanie takich produktów może zaburzać naturalną florę bakteryjną delikatnych miejsc intymnych. Każda z nas wie, że o tę strefę trzeba dbać szczególnie i obchodzić się z nią ostrożnie, nawet wybierając bieliznę. Oczywiście marka zapewnia, że ich produkty są przebadane i bezpieczne dla zdrowia.

Często mężczyźni mają problem z tym, żeby zauważyć nawet drastyczną zmianę koloru albo długości włosów, więc raczej mało który z nich zwróci uwagę na to, że wagina stała się bardziej rozświetlona. Można polemizować na temat tego, czy tego typu kosmetyki mają szansę się sprawdzić. Na pewno znajdą swoje zwolenniczki. Jednak po co upiększać coś, co już jest doskonałe? 🙂

Przeczytaj również: Miesiączka w samej bieliźnie – bez tamponów i podpasek!