tęczowe włosy
Kobieta Trendy Włosy

W wakacje można więcej. Tęczowe włosy to hit!

Share On Facebook

Nie różowe, nie błękitne, ale… we wszystkich kolorach tęczy! Tego lata włosy będą miały głos. Z tęczą na głowie przyciągniesz spojrzenia. Jak to zrobić? Wiedzą styliści, którzy na głowie robią cuda, a swoje prace prezentują w aplikacji Instagram. Tęczowe włosy rządzą w sieci!

Choć tęczowych włosów próżno szukać na ulicach naszych miast i miasteczek, to w sieci inspiracji na ten temat jest całe mnóstwo. Mistrzowie koloryzacji prześcigają się w pomysłach i zaskakują umiejętnościami, a odważnych kobiet, które chcą się wyróżnić, wcale nie brakuje.

Zielone, żółte, różowe – najlepiej wszystkie na raz!

Te kolory to must have sezonu. Zobaczcie, które zdjęcia z Instagrama zainspirowały nas do tego, by pomyśleć o „drobnej” zmianie na lato. Na początek propozycja dla pań o długich włosach w kolorze blond. Tutaj blond zdecydowanie został „podkręcony” kolorami!

Kto od rozpuszczonych włosów zdecydowanie bardziej woli upięcia, w sieci znajdzie sporo inspiracji. Kolor pozostaje (tu dodatkowo efekt wzbogacony brokatem). Co ciekawe, po rozpuszczeniu włosów, kolor ukryje się pod czupryną, a my spokojnie będziemy mogły pójść do pracy, by wieczorem upiąć je ponownie i wyjść na imprezę do klubu:

Tęczowe włosy to zdecydowanie propozycja dla dziewczyn odważnych i tych, które nie chcą zniknąć w tłumie. A czy Wy zdecydowałybyście się na takie szaleństwo na głowie? A może któraś z Was jest już szczęśliwą posiadaczką podobnej fryzury? Dajcie znać, czekamy na Wasze komentarze!
Zdjęcie główne: merydolla / 123RF Zdjęcie Seryjne