Kobieta Make up TOP

Małgorzata Rozenek-Majdan no make-up wywołała burzę na Instagramie!

Share On Facebook

Czy Perfekcyjna Pani Domu jest równie idealna bez makijażu? Dodała swoje zdjęcia bez makijażu na Instagramie, co wywołało skrajne opinie wśród Internautek!

Uroda tej gwiazdy telewizyjnej często wywołuje różne dyskusje. Jej piękne ciało i zawsze perfekcyjny makijaż wywołują zainteresowanie i budzą podziw. Tym razem prowadząca Projekt Lady postanowiła podzielić się swoim wyglądem bez makijażu i jakiegokolwiek filtra! Opublikowała cztery zdjęcia no make-up, same spójrzcie:

Fotografie wywołały skrajne opinie na temat wyglądu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Grono kobiet było do tego negatywnie nastawionych, same zobaczcie (pisownia komentarzy oryginalna):

Sztucznie ładna . Sama nie wiem czy to dobrze czy złe

😂😂😂😂 ciekawe jak by tak odessać cały botox i inne dziadostwo co tam było wstrzykiwane co by zostało 😂😂😂

Podkład, róż, bronzer i rzęsy. To absolutnie nie jest no make up Pani Małgorzato. Jest to pełny makijaż, lecz bez mocnych kolorów właśnie po to, by sprawić wrażenie naturalnej i wypoczętej twarzy, a do tego botoks, kwas hialuronowy i pewnie masę innych rzeczy, o których tylko Pani wie i nie jestem złośliwa, ale na litość proszę się nie kompromitować pisząc te bzdury, że zero make up😁

A co na to Małgorzata Rozenek-Majdan? Nie pozostawiła tych wypowiedzi bez komentarza!

na tych zdjęciach nie mam ani podkładu ani różu ani bronzera a rzęsy i paznokcie mam robione przez cudowną @anialuczynska_no_i_pieknie Sen, pozytywne nastawienie potrafią czynić cuda:-) Kasiu złość piękności szkodzi, może patrząc w lustro tak trudno ci uwierzyć w nomakeup u innych?

Widać, cierpliwość nawet Perfekcyjnej Pani Domu jest ograniczona. Jednak wśród Instagramowiczek znajdują się również wierne fanki, które podziwiają wygląd gwiazdy i wspierają ją pozytywnymi komentarzami:

i bardzo dobrze ze zrobione kobieta dba o siebie i powinna miec brwi i rzesy zrobione bo to podkresla urode.

Ślicznie wyglądasz bez makijażu! Uwielbiam na Ciebie patrzeć! Jesteś żywą inspiracją, kobieta totalna💕

Naprawdę nie musi się Pani malować , a swoimi zdjęciami ani trochę Pani nie nudzi ma Pani bardzo ładne zdjęcia więc nie sposób ich nie dodać pozdrawiam 😉

A co Wy sądzicie o wyglądzie prowadzącej Projekt Lady? Czy na zdjęciach faktycznie nie ma makijażu?

Zdjęcie główne: Instagram m_rozenek; data publikacji: 12.07.2017.

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<