jesienne makijaże
Hot News Kobieta Make up

Jesienne makijaże Influencerek

Share On Facebook

Szukasz inspiracji na jesienny makijaż? Zastanawiasz się, co jest modne w tym sezonie? Zobacz najnowsze stylizacje znanych Youtuberek.

Jesienny makijaż rządzi się swoimi prawami. Doskonale wiedzą o tym „beauty” vlogerki, które już teraz na swoich kanałach prezentują jesienne stylizacje.

W tym sezonie w makijażu dominują przede wszystkim dwa trendy: rozświetlona twarz i ciemne, matowe bądź metaliczne usta.

Na pełnię blasku postawiła między innymi Kitulec. Do swojego makijażu użyła nowość od Makeup Revoluetion – rozświetlaczy w płynie. Kosmetyki te dostać możemy w kilku wariantach kolorystycznych np. złotym, fioletowym albo różowym. Rozświetlacze w płynie już od kilku tygodni są hitem na zagranicznych Instagramach np. hudabeuaty. Kitulec nazwała je:”eliksirem z jednorożca”. Nałożyła je nie tylko na twarz, ale także na ramiona i dekolt. Efektem była wprost zachwycona! Przyznała jednak, że produkt ten nie jest dedykowany dla amatorów. Trzeba wiedzieć z czym go zmieszać, dodatkowo szybko zastyga. Idealnie sprawdzi się na wielkich wyjściach. Cudownie błyszczy i nie brudzi ubrania.

Blasku nie zabrakło także w stylizacjach Panny Joanny, która cały makijaż stworzyła jedną marką – Clinique. Świetlistą skórę zawdzięcza podkładowi Even Better™ Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, zawierającemu pigmenty odbijające światło. Do makijażu oczu użyła głównie pudrowych cieni z palety All About Shadow Quad.

Najmodniejsze kolory pomadek w tym sezonie to zdecydowanie: brązy, fiolety, intensywne czerwienie, burgundy, zgniłe odcienie zieleni, ale także ciepłe, lekko pomarańczowe kolory.

Kitulec do swojego makijażu wykorzystała Makeup Revolution Retro Luxe. To również nowości. Szminki występują razem z konturówkami. Dostać je możemy w wersji metalicznej lub matowej. Dostępne w tej serii są także błyszczyki.

Panna Joanna postawiła na Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder. Świetny produkt, który nie obciąża ust. Idealny dla osób, które uwielbiają matowe pomadki, ale mają suche ust – komentowała. Aleandra wybrała natomiast pomadkę od Doseofcolors. W jej makijażu dominowały ciepłe tonacje i oczywiście blask.

Na powiekach jesienią królują zarówno kolory ciepłe, brązy, delikatne róże, beże, ale także intensywne barwy np. ciemne fiolety czy zgniła zieleń.

Przeczytaj również: Kosmetyczne mikstury – zrób to sama!