Czy idealny eyeliner istnieje? Red Lipstick Monster testuje nowość od MACa.
Kobieta Make up

Czy idealny eyeliner istnieje? Red Lipstick Monster testuje nowość od MACa

Share On Facebook

Znalezienie idealnego eyelinera to naprawdę trudna misja. Każda z nas marzy o ponętnym kocim oku, ale osiągnięcie takiego efektu nie jest prostą sprawą. Przede wszystkim musimy trafić na dobry produkt.

Na forach internetowych aż huczy od pytań jak znaleźć idealny eyeliner? Odporny na wodę i łzy? Łatwy w użyciu? Trwały i intensywny? O dobrej pigmentacji? W poszukiwaniu kosmetycznego świętego Graala przyjrzeliśmy się nowości od MACa.

Czy idealny eyeliner istnieje? Red Lipstick Monster testuje nowość od MACa.

Płynny eyelinera Rollerwheel Liquid Liner kosztuje około 85 zł. Dostępny jest w sklepach MAC. Występuje w czterech kolorach: matowy czarny, błyszczący czarny, niebieski i brązowy. Według producenta można nim narysować każdą kreskę, zarówno małą jak i dużą. Produkt jest świetnie kryjący i tworzy idealnie proste kreski. Kosmetyk zakończony jest małym kołem. 

EYELINER JAK NÓŻ DO PIZZY

Nowość przetestowała znana Youtuberka Red Lipstick Monster. Eyeliner sprawdziła najpierw na dłoni. Wydaje się super, ma przyjemną mokrą formułę – od razu stwierdziła i przeszła do makijażu oka. Rysuje idealnie równą kreskę! I ma ultrapigmentowanie – zachwycała się vlogerka. O ile jednak łatwo było narysować równą kreskę, problemy zaczęły się przy detalach. Youtuberce z trudnością próbowała użyć eyelinera przy załamaniu powieki. W końcu jej cierpliwość skończyła się i do wykończenia makijażu użyła innego produktu.

TYLKO NA SPECJALNE OKAZJE

Nie będę go używać na co dzień. Do detali przy kącikach oczu potrzebny byłby mi drugi produkt – stwierdziła Red Lipstick Monster. Podkreśliła jednak, że eyeliner rysuje idealnie proste kreski i na pewno przyda się osobom z drżącymi dłońmi. Zapewniła również, że kosmetyk przyda jej się na Halloween i inne specjalne okazje. Pod koniec dnia Youtuberka oceniła także trwałość eyelinera. Trzyma się super! Nawet kreski na ręce było mi ciężko zmyć – skomentowała.

Przeczytaj również: Jak zrobić kreskę eyelinerem?

Dorota Lipnicka
dziennikarka, specjalnie dla Was szukam inspiracji w świecie Beauty, testuję kosmetyki i zawsze jestem na czasie z nowościami

Pierwszy komentarz dla “Czy idealny eyeliner istnieje? Red Lipstick Monster testuje nowość od MACa

Comments are closed.