Kultowa HudaBeauty prawie 150 zł taniej!
HOT Kobieta Make up

Kultowa paleta HudaBeauty prawie 150 zł taniej!

Share On Facebook

Paleta cieni od HudaBeauty to prawdziwy hit tego sezonu! Instagramowiczki oszalały na jej punkcie. I choć paleta posiada wiele zalet, ma też jedną zasadniczą wadę: jest bardzo droga.

Paleta zawiera osiemnaście cieni – matowych, błyszczących i foliowych. Dominuje w niej różowo-złota kolorystyka. W swoich kosmetyczkach mają ją wszystkie znane Youtuberki. Jej najwyższa cena rynkowa wynosi około 400 zł, my znaleźliśmy ją specjalnie dla Was w cenie £56 czyli zgodnie z dzisiejszym kursem walut za 257 zł.
Kultowa HudaBeauty prawie 200 zł taniej!

Nie martwcie się kosztem dostawy. Przy zakupie produktów powyżej  £40 jest ona darmowa. Oszczędzacie więc prawie 150 zł. Te pieniądze możecie wydać na inne kosmetyki. Specjalnie dla Was postanowiliśmy wprowadzić cykl, w którym będziemy przedstawiać Wam drogie kosmetyki w jak najkorzystniejszy cenie. Poszukamy także ich tańszych zamienników.

Dla Was przeszukamy cały internet!

A która z Was skusi się na tę piękną paletę?

Testowały ją między innymi Adrianna GrotkowskaHanka z digitalgirlworld13 czy Red Lipstick Monster. Vlogerki podkreślały dobrą jakość palety, trwałości cieni, głębie ich barw, świetną pigmentację. Plusem cieni jest również to, że doskonale odbijają światło. Nadają się do stworzenia zarówno codziennego makijażu jak i wieczorowego.

Przeczytaj również: Huda Beauty – hit czy kit?