Dieta Hot News Kobieta

Karmi ją deserem przez rurkę, a ona wciąż tyje! Życie feedersów

Share On Facebook

Kiedy inne kobiety dążą do idealnej figury, ona je kolejnego hamburgera. Chce być najgrubszą kobietą na świecie. A to wszystko dla niego – feedersa!

Feedersi mają zaburzenia preferencji seksualnych. Podniecie wywołuje u nich otyłość. Zazwyczaj są to mężczyźni. Źródłem ich fascynacji jest tuczenie ukochanej.

Johan Uberman karmi swoją dziewczynę przez rurkę, aby osiągnęła wymarzoną wagę. Ich życie kręci się wokół jedzenia i odważnie prezentują to na Instagramie. Tammy chce zostać gwiazdą i zarabiać na pokazywaniu swojego ciała w Internecie. Już mają prawie 55 tysięcy obserwujących, a liczba fanów wciąż rośnie! Tylko zobaczcie te zdjęcia.

Happy St. Patricks Day 🍀 #bbw #plussizemodel #plussizevixens #birthdaymonth #effyourbeautystandards #blondie

Post udostępniony przez ✨SexySignatureBBW✨ (@signaturebbw)

When hunger strikes #bbw #feeder #snickers #icecream #foodie #bigtits

Post udostępniony przez ✨SexySignatureBBW✨ (@signaturebbw)

Świat zna przypadki, gdzie dokarmianie partnerki skończyło się tragedią. Znaną parą feedersów jest Gina i Mark. Mężczyzna dążył do tego, aby jego żona osiągnęła wagę 380 kg i trafiła do Księgi rekordów Guinnessa. Skończyło się to tym, że po 10 latach małżeństwa kobieta została przykuta do łóżka i była całkowicie zdana na opiekę swojego ukochanego. Jednak nie wytrzymywała tego kalectwa i poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Dzięki temu zrzuciła połowę swojej wagi, a związek prawie się rozpadł, ponieważ Mark nie mógł znieść widoku Giny.

W Internecie można znaleźć fora, na których mężczyźni wymieniają się instrukcjami i radami, w jaki sposób tuczyć swoje partnerki, a nawet na nagrania z informacjami jak programować podświadomość. Tego typu sugestie hipnotyczne mają pomóc gainerkom w szybszym tempie przybrać na wadze.

A co Wy sądzicie na ten temat? Czy propagowanie takich zachowań jest dobre?