Kobieta Moda Trendy

Sprawdź czy jesteś zakupoholiczką. Odpowiedź na 10 pytań

Share On Facebook

Twoim ulubionym zajęciem są spacer po galeriach handlowych? Regularnie startujesz w wyścigach po ostatnią sztukę wyprzedażowej torebki? Uważaj! Może się okazać, że masz poważny problem.

Jeśli czujesz pewien niepokój, dyskomfort, gdy nie odwiedzisz ulubionego sklepu minimum raz w tygodniu, lepiej przeczytaj ten artykuł. Poniżej znajduje się 10 oznak, które mogą wskazywać, że jesteś zakupoholiczką. Sprawdź czy jesteś zakupoholiczką!

  1. Twoja szafa pęka w szwach, a ulubionym powiedzeniem jest: „Nie mam w co się ubrać!”, powtarzane codziennie.
  2. Trybiki w Twojej głowie rozpędzają się, gdy usłyszysz o najnowszej wyprzedaży, a podłoga zawija się od pędu, z którym ruszasz na polowanie.
  3. Zakładki w przeglądarce internetowej składają się w większości ze sklepów internetowych.
  4. Każdego miesiąca obiecujesz, że tym razem nie przekroczysz budżetu, a nigdy nie dotrzymujesz słowa.
  5. Twoja karta debetowa ma więcej ruchu niż Ty.
  6. Twoją najlepszą przyjaciółką jest sprzedawczyni w ulubionym sklepie, więc właśnie tam spotykacie się na kawie i pogaduchach.
  7. Na skrzynce mailowej masz więcej wiadomości z newsletterów różnych sklepów internetowych, niż korespondencji prywatnej.
  8. Gdy nadchodzi okres wyprzedaży, Twój partner zamyka się na kilka dni w garażu i nie wychodzi z niego dopóki „to się nie skończy”.
  9. Pieniądze nigdy nie są z Tobą bezpieczne. Nawet w wiejskim sklepiku potrafisz upolować coś, co Ci się przyda.
  10. W portfelu masz więcej paragonów niż pieniędzy i mogłabyś nimi wytapetować całe mieszkanie.

Jeśli odpowiedziałaś na więcej niż połowę z tych pytań pozytywnie, to może się okazać, że cierpisz na zakupoholizm! A to poważna przypadłość, może zrób sobie przerwę od zakupowych szaleństw i poświęć więcej czasu innym sprawom?