buty zrobione z kwiatów
Buty Gadżety Kobieta

Czy w tym da się chodzić?! Najpiękniejsze buty zrobione z kwiatów

Share On Facebook

Takiego obuwia jeszcze nie widzieliśmy! 100% eko i blisko natury – zobacz najpiękniejsze buty zrobione z kwiatów. Znaleźliśmy je w sieci.

Ręcznie robione, pieczołowicie dopracowane, chyba bardziej do patrzenia niż do spacerów po mieście, ale… nam to wcale nie przeszkadza! I z przyjemnością cieszymy oko tymi cudeńkami. #Botanicalshoes, #flowershoes, czy po prostu: buty zrobione z kwiatów, to jedna z tych rzeczy znalezionych w czeluściach internetu, które zaskoczyły nas od pierwszego wejrzenia. Spójrzcie (czy w tym można chodzić?!):

Powyżej kilka prac użytkowniczki aplikacji Instagram – @francoiseweeks, oraz jej uczniów. Florystka, projektantka i szkoleniowiec, zafascynowana jest między innymi kwietną modą! Tworzy także kwieciste buty, których próżno szukać na sklepowych półkach. Czym ozdabia małe dzieła? Liśćmi, sukulentami, płatkami,czy eukaliptusem – ograniczeniem jest tu tylko wyobraźnia.

Czy w takich butach da się  w ogóle chodzić? Okazuje się że tak (co także autorka prezentuje na swoim profilu w internecie). Kwieciste buty to jednak nie wszystko. Spod rąk Francoise Weeks wychodzą też inne małe kwietne dzieła. Wśród nich znajdziemy na przykład roślinne torebki, naszyjniki, a nawet pierścionki. Wszystko wykonane z niezwykłą precyzją i pieczołowitością! Przyznajemy, że same nie odważyłybyśmy się wyjść w takich butach. Chyba że na bardzo, bardzo specjalną okazję.

Zdjęcie główne: Francoise Weeks @francoiseweeks/ Instagram/ opublikowano: 7.05.2017