Druga ciąża Beyonce
Ciąża i poród Hot News Moda

Druga ciąża Beyonce: Zobacz ciążowe stylówki gwiazdy!

Share On Facebook

Na co dzień spodnie typu boyfriend, na wielkie wyjście – obcasy i suknie! Lada moment Beyonce ponownie będzie mamą! Spodziewająca się bliźniąt artystka swoje ciążowe outfit’y chętnie prezentuje na swoim instagramowym profilu.

Kiedy Beyonce miała zostać mamą po raz pierwszy, próżno było szukać w sieci jej zdjęć z okresu ciąży. Oczekując swojego pierwszego dziecka – Blue Ivy, artystka skrzętnie broniła swojej prywatności. Teraz, będąc w drugiej ciąży, chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami, na których z dumą prezentuje powiększający się brzuch!

Gdy patrzymy na codzienne, ciążowe stylizacje Beyonce, pojawia się myśl: „dziewczyna z sąsiedztwa”! Luźne spodnie boyfriend’y, do tego trampki, t-shirt i katana (zdjęcie główne), lub – zamiast koszulki – czarna bluzka z koronki, a zamiast tenisówek – nie mniej wygodne – sandały. Tak jak na zdjęciu poniżej:

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda! Na to stawia Beyonce będąc przyszłą mamą. Luźne dżinsy, obszerne bluzki, płaskie buty – taki strój gwarantuje komfort i luz aktywnej przyszłej mamie.

Są jednak okazje, dla których Beyonce wskakuje w szpilki i suknię. Tylko spójrzcie na jej wieczorowe kreacje z ostatnich kilku tygodni:

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Poza długimi sukniami na wieczór, artystka nie rezygnuje z mini! Ta kreacja wymaga sporo odwagi, ale… idealnie podkreśla ciążowe krągłości:

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Obcisłe suknie podkreślające kobiece kształty, do tego buty na obcasie. Beyonce udowadnia, że nawet będąc w zaawansowanej ciąży, nie trzeba rezygnować z kobiecego stylu!

Beyonce po raz drugi zostanie mamą najprawdopodobniej już w czerwcu. A my jesteśmy ciekawi jej kolejnych stylówek!

 

Zdjęcie główne: Instagram/@beyonce/opublikowane 04.05.2017