Ciąża i poród Dziecko Fit Mama Hot News

Jest w 6 miesiącu ciąży, a w ogóle po niej tego nie widać!

Share On Facebook

Sarah Stage jest znana jako fit mama. Jest w ciąży z drugim dzieckiem i wciąż ćwiczy. 6 miesiąc, a jej brzuch wciąż wygląda idealnie! Hejterzy ostrzą pazury, a jej cierpliwość się kończy!

Sarah Stage – fit mama chętnie dzieli się swoim życiem z fanami na Instagramie. Pokazuje swojego synka, z którym będąc w ciąży również ćwiczyła i dbała o sylwetkę. Miała nadzieję, że dzięki temu tym razem Internauci oszczędzą jej słów krytyki. Niestety, przeliczyła się. Prezentuje swoje wyćwiczone ciało i… wcale nie wygląda jakby była w ciąży! Tylko spójrzcie na te zdjęcia:

Co na to komentujący? Większość wypowiedzi jest bardzo pozytywna i wspierająca, natomiast zdarzają się również takie, które otwarcie wyrażają niechęć do takiego stylu życia:

„How can it be possible ? We don’t see any baby bump ! It’s normal for 6mounth? @sarahstage” – „Czy to jest możliwe? Nie widzimy ciążwego brzucha! To normalne w 6 miesiącu?”

„You are going to kill your baby” – „Zabijesz swoje dziecko”

Sarah Stage wyraziła sprzeciw wobec takich komentarzy w jednym z postów:

„I’m at a place in my life where happiness, peace and joy are my priority 👶🏻 Especially being #6monthspregnant, there’s no room for any negativity so please take it elsewhere ✌🏼Baby #2 is healthy and measuring just fine 🙌🏼 I would think that after having James, who was born almost 9lbs and healthy, people would be more understanding during this pregnancy and keep their ignorant comments to themselves …🙄 we are all different that’s what makes us special and unique! (…)”

„Jestem na etapie życia, gdzie szczęście, spokój i radość są moimi priorytetami 👶🏻 Szczególnie w #6miesiącuciąży nie ma miejsca dla złych emocji, więc weźcie je gdzieś indziej. ✌🏼 Dziecko #2 jest zdrowe i ma dobre wymiary 🙌🏼 Myślałam, że po urodzeniu Jamesa, który ważył 4 kg i był zdrowy, ludzie będą bardziej wyrozumiali podczas tej ciąży i zatrzymają dla siebie swoje ignoranckie komentarze… 🙄 Wszyscy jesteśmy różni i to czyni nas wyjątkowymi i niepowtarzalnymi! (…)”

Widać ma już dość negatywnych emocji i chce się ich wyzbyć. Wcale się jej nie dziwimy i życzymy jak najlepiej!

A jak tak naprawdę jest z ćwiczeniami podczas ciąży? Są wskazane?

O ile ciąża nie jest zagrożona, a zdrowie dopisuje – ćwiczenia są wskazane! Aktywność jest zalecana, nawet łagodzi niektóre ciążowe dolegliwości. Szczególnie polecane są ćwiczenia mięśni Kegla, dzięki temu mniejsza się ryzyko konieczności nacięcia krocza podczas porodu. Oczywiście wszystkie bardziej obciążające ćwiczenia powinny być konsultowane z lekarzem. Każda aktywność zależy od danej kobiety, jej samopoczucia i stanu zdrowia, dlatego warto to przemyśleć i być ostrożnym.

Zdjęcie główne: Instagram sarahstage

Przeczytaj również: Jak zrzucić ciążowe kilogramy? 3 proste sposoby

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<