Karteczki robiące makijaż – hit czy kit?
Trendy

Karteczki robiące makijaż – hit czy kit?

Share On Facebook

Makijaż w kilka minut karteczkami które zmieszczą się w kieszeni od spodni? Czy to możliwe? Znane Youtuberki postanowiły to sprawdzić.

Wizażystka Mai Countre wpadła na sposób stworzenia produkt dla zapracowanych kobiet w wiecznym pędzie. Na kosmetyczny rynek wypuściła właśnie karteczki robiące makijaż.

Makijaż w kilka minut karteczkami które zmieszczą się w kieszeni od spodni? Czy to możliwe? Znane Youtuberki postanowiły to sprawdzić. Wizażystka Mai Countre postanowiła stworzyć produkt dla zapracowanych kobiet w wiecznym pędzie. Na kosmetyczny rynek wypuściła właśnie karteczki robiące makijaż. Karteczki Mai Coubtre mają nam pomóc zrobić szybki makijaż w podróży czy dokonać poprawek w ciągu dnia. Takiej technologii nie znajdziemy nigdzie indziej. Karteczki mają za zadanie wsiąknąć nadmiar sebum i pozostawić po sobie makijaż. Do wyboru mamy karteczki podkład, rozświetlacz, bronzer lub róż. Zestaw karteczek kosztuje 18 dolarów i póki co w Polsce możemy je zamówić wyłącznie przez internet. Produkt zrobił furorę we Francji jak będzie u nas? Znane vlogerki m.in. Red Lipstick Monster postanowiły przetestować tę nowość. Przeczytajcie co o nich sądzą. Zalety przyjemna satynowa konsystencja zajmują ultra mało miejsca ściąga nadmiar sebum łatwo się rozciera pozostawia skórę miłą i satynową Wady: słabe krycie szybko się utlenia aplikacja wymaga sporo pracy Red Lipstick Monster zdecydowanie nie poleca tego produktu

 

Karteczki Mai Coubtre mają nam pomóc zrobić szybki makijaż w podróży czy dokonać poprawek w ciągu dnia. Takiej technologii nie znajdziemy ponoć nigdzie indziej. Karteczki mają za zadanie wsiąknąć nadmiar sebum i stworzyć na naszej twarzy idealny makijaż. Do wyboru mamy karteczki podkład, rozświetlacz, bronzer lub róż. Produkt ten to świetne rozwiązanie dla zabieganych, nie narzekających na nadmiar czasu kobiet, kochających podróże.

Zestaw karteczek kosztuje 18 dolarów i póki co w Polsce możemy je zamówić wyłącznie przez internet. Produkt zrobił wielką furorę we Francji. Paryżanki znane są z zamiłowania do podróży, a takie ultra małe karteczki świetnie się w nich sprawdzają. Jak będzie u nas? Czy Polki pokochają karteczki do makijażu?

Znane vlogerki m.in. Red Lipstick Monster postanowiły przetestować tę nowość. Specjalnie dla Was przejrzeliśmy wszystkie filmiki na ten temat. Na tej podstawie przygotowaliśmy zestawienie zalet i wad karteczek do robienia makijażu. Przeczytajcie.

Zalety karteczek do makijażu:

  • Karteczki mają przyjemną satynową konsystencję.
  • Zajmują ultra mało miejsca, świetnie sprawdzą się w podróży.
  • Ściąga nadmiar sebum, pozostawia twarz delikatną i matową
  • Bardzo łatwo się rozciera. Zwłaszcza bronzer, róż i rozświetlacz.
  • Karteczki pozostawiają skórę miłą i satynową.

Wady karteczek do makijażu:

  • Ma słabe krycie. Trzeba zużyć dużą ilość karteczek, aby uzyskać pożądany efekt.
  • Bardzo szybko się utlenia, kolor po chwili robi się ciemny.
  • Aplikacja karteczek na skórze wymaga sporo pracy i wprawy.
  • Red Lipstick Monster zdecydowanie nie poleca tego produktu. Mówi, że nie każdy wynalazek jest potrzebny i zmienia coś w naszym życiu.
  • Karteczki są trudno dostępne i kosztowne.

Screen pochodzi z kanału YouTube vlogerki Red Lipstick Monster.

Przeczytaj również: Magnetyczne sztuczne rzęsy – hit czy kit?