Mężczyzna Moda Trendy

Garnitur ślubny dla pana młodego. Co wybrać?

Share On Facebook

Zbliża się ten najważniejszy dzień i nadal nie wiesz, jaki garnitur wybrać? Przedstawiamy najciekawsze trendy tego roku.

Garnitur nie jest tylko jeden. W salonach mody męskiej można wybierać w bardzo gustownych fasonach, pełnych stylu i dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. W tym sezonie najbardziej popularnym kolorem jest granat oraz niebieski. Można wybierać w mniej lub bardziej intensywnych ich odcieniach. Również garnitury ze wzorami lub z delikatną fakturą to ciekawa propozycja. Znalazło się tu miejsce na prążki lub kratę, które w zestawieniu z granatem bardzo dobrze się prezentują.

garnitur ślubny
fot. 123RF

garnitur ślubny

Do łask powracają garnitury trzyczęściowe. Popularne za czasów naszych dziadków, później zapomniane. Dziś z chęcią sięgają po nie mężczyźni, którzy chcą wybrać bardzo elegancki fason na ślub. Kamizelka gra tu pierwsze skrzypce, to dzięki niej cała propozycja dla pana młodego nabiera innego wymiaru i wchodzi na zupełnie inny poziom. Klasyczna kamizelka z zapięciem w jednym rzędzie lub dwurzędowa. Tu można również wybierać i dobierać odpowiednie wzory i kolory.

Myślisz o czymś innym niż garnitur? Najbardziej elegancką propozycją dla mężczyzny na wieczór jest klasyczny smoking. Tu czerń ma swoje uzasadnienie, która w połączeniu z białą koszulą daje piorunujące wrażenie. Jednak ze smokingiem trzeba uważać, to typowo formalny strój na wieczór. W momencie, kiedy ślub odbywa się za dnia, smoking to nie najlepszy wybór.

W odwodzie są jeszcze frak czy surdut angielski. To jednak propozycje dla bardziej ekstrawaganckich acz stylowych panów. Warto jednak zastanowić się czy taki ubiór będzie pasował do koncepcji całego wesela.