HOT Kobieta Moda

Kate Moss w kampanii Reserved

Share On Facebook

O taką sławę w swojej kampanii reklamowej Reserved z pewnością musiało nieźle powalczyć. Kate Moss zobaczymy już jesienią w reklamach marki!

Nie bez powodu postanowiono zaprosić tę światowej sławy modelkę do współpracy! Otóż właśnie tej jesieni zostanie otworzony flagowy salon Reserved przy jednej z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych ulic w Londynie i na całym świecie, a mianowicie Oxford Street. Kto wykona zdjęcia modelce i w co będzie ubrana? Jedno jest pewne – będzie prezentowała się bez zarzutu! Wystarczy spojrzeć na jej dotychczasowe zdjęcia, aby się o tym przekonać:

Wcześniej w kampaniach reklamowych Reserved uczestniczyły takie modelki jak Anna Jagodzińska, Magdalena Frąckowiak, Jerry Hall, czy Georgia May Jagger! Nie ulega wątpliwościom, że to grono jest bardzo, a udział Kate Moss w najnowszej kampanii będzie wisienką na torcie i jedynie umocni polską markę na światowym rynku mody. Ta światowej sławy modelka współpracowała z takimi markami jak Miu Miu, Louis Vuitton, Rimmel, Chanel, Christian Dior, czy Burberry, więc Reserved znajdzie się w naprawdę zacnej i cenionej grupie.

Szczegóły kampanii jeszcze nie są znane. Nie ma również jeszcze żadnych informacji na temat fotografa, ani ubrań, które będzie prezentować modelka. Jak myślicie, czy ta kampania przebije popularność poprzedniej z Dee Dee, która szukała Wojtka z Polski? Dla przypomnienia filmik poniżej:

Zdjęcie główne: __katemoss

Przeczytaj również: Anwen i jej kosmetyki