hot babcia z instagrama
Hot News Kobieta Moda Strefa Influencera / Blogera

Hot babcia z Instagrama inspiruje młodsze kobiety?

Share On Facebook

Najseksowniejsza babcia na świecie pręży się na Instagramie. Posiadaczka dwójki wnucząt nie robi sobie nic ze swojego wieku. Inspiruje czy irytuje?

47-letnia Serbka to była modelka. Jak na babcię jest rzeczywiście „młoda”. Kobieta ma dwójkę dzieci oraz dwójkę małych wnuków. Zaistniałą sytuację postanowił wykorzystać magazyn Cosmopolitan, który jakiś czas temu opublikował w sieci artykuł o najseksowniejszej babci na świecie. Czy rzeczywiście jest tak bardzo seksowna?

Zaklina, czyli nasza hot babcia ma już na Instagramie 340 tys. followersów, a pewnie po przeczytaniu tego artykułu ta liczba się zwiększy. Fani rosną w szybkim tempie. Dzięki swoim kreacjom i stylem przyciąga uwagę nie tylko młodszych kobiet, ale i mężczyzn w każdym wieku, którzy nie szczędzą modelce komplementów. Pod hasztagiem #grandmothethatlovefashion pojawiają się stylizacje Serbki. Jest w czym wybierać? Co ciekawe do trendu próbują przyłączyć się inne hot babcie, ale z jakim skutkiem, sprawdźcie sami…

Hot babcia z Instagrama inspirująca czy irytująca?

Wygląda na 25 lat a ma o połowę więcej. Czy hot babcia z Instagrama budzi bardziej podziw czy raczej zazdrość piękniejszej części społeczeństwa? Serbka jeździ po świecie, promuje marki i ma z pewnością swoje 5 minut w sieci. W tym momencie jest to jej sposób na życie i nic nie robi sobie z tego, że jest blisko przed 50. Hot babcia prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Na zdjęciach można zobaczyć klasyczne fasony jak i te mniej formalne. Amatorzy słońca i plaży z pewnością się nie zawiodą, Zaklina chętnie pozuje w skąpych ubraniach, strojach kąpielowych i zwiewnych sukienkach. Jest czym się inspirować. Czy warto brać z niej przykład?

Jak myślicie czy to zasługa genów, zdrowej diety, kosmetyków czy może operacji?

Zdjęcie główne: instagram.com/realfashionist