Kobieta Lifestyle Make up Mężczyzna TOP

Kalendarze adwentowe dla dorosłych

Share On Facebook

Pamiętacie kalendarze z dzieciństwa? Wypełnione słodkimi czekoladkami? Podekscytowanie z jakim otwieraliście kolejne okienka? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Zwyczaj ten nie dotyczy tylko dzieci, ale także dorosłych!

Tradycja tworzenia kalendarzy adwentowych sięga XIX wieku. Zapoczątkowali ją niemieccy luteranie. W Niemieckim miasteczku Gengenbach do dziś, w oknach ratusza, można oglądać każdego dnia adwentu świąteczne obrazy. Z Niemiec tradycja ta powędrowała na tereny Szwajcarii, Austrii i Skandynawii. U nas kalendarze adwentowe, wypełnione słodyczami lub drobnymi upominkami dostawały zwykle dzieci. Na szczęście dziś tradycją tą mogą cieszyć się także dorośli.

Kalendarza adwentowy z winem

Coś dla koneserów wina! 24 mini buteleczki z różnymi gatunkami wina (białe, czerwone, różowe, prosecco), a ich łączna objętość odpowiada 6 dużym butelkom wina. Jego koszt to około 50 funtów, kalendarz dostępny jest na stronie internetowych i w sklepie Aldi. Kalendarz to także świetny pomysł na prezent!

Kalendarz adwentowy z kawą i herbatą

Lubisz zimowe wieczory spędzać przy gorącej herbacie? Czas oczekiwania na Boże Narodzenie umili Ci kalendarz, który każdego dnia zaskoczy Cię innym smakiem ulubionego napoju. W kalendarzu zostało zawartych 12 rodzajów różnych herbat: w tym czarna, zielona, rooibos, biała, mate, puerh i owocowa oraz 12 rodzajów różnych smaków świeżo zmielonej kawy Arabica. Dodatkowo sam kalendarz stanowi świetną dekorację mieszkania. Każda herbata i kawa została zapakowana w oddzielną saszetką z dokładnym opisem, a jej ilość wystarczy na zaparzenie filiżanki lub kubka kawy.

Kosmetyczny kalendarza

Odliczaj dni do świąt razem z internetową drogerią horex.pl. Ten adwentowy kalendarz z pewnością zachwyci każdą kobietę! Codziennie możesz zdobyć swój ukochany kosmetyk. Każdego dnia czeka na Ciebie niespodzianka. Promocje na kosmetyki naturalne, azjatyckie bestsellery, produkty do makijażu…jest w czym wybierać. Mieliśmy już promocję na całą ofertę, Resibo oraz kosmetyki naturalne. Co będzie dalej? Tego zdradzić nie możemy, ale zapewniamy, że warto być na bieżąco… Kto powiedział, że prezenty dostaje się tylko na święta? Spraw sobie upominek już przed…

Przeczytaj również: Pomysły na prezenty.

Pierwszy komentarz dla “Kalendarze adwentowe dla dorosłych

Comments are closed.