Mężczyzna Moda

Design na stopach. Wybierz skarpetki w ciekawe wzory!

Share On Facebook

Jednokolorowe, dwukolorowe lub w klasyczne romby. Powoli skarpetki naszych ojców odchodzą do lamusa. Dziś liczy się nonszalancja i oryginalne wzornictwo.

Kto by się zastanawiał nad skarpetkami? Kiedyś wystarczyło umieć dobrać odpowiedni kolor i rodzaj do spodni i garnituru, na wycieczki w góry i do butów sportowych. Na co dzień ubierano te skarpetki, które akurat nawinęły się w szufladzie. A teraz?

Skarpetki to ważna część garderoby

Umiejętność dobrania odpowiednich dodatków do ubioru i okoliczności to już podstawa w męskim stylu. Współczesny mężczyzna nie może narazić się na pośmiewisko i ubrać białe skarpety do wieczorowego garnituru lub do pracy w biurze. Skarpetki to obecnie ważna część męskiej garderoby. Muszą więc prezentować odpowiednią klasę, ale nie być nudne.

For the ones who dare to be bold ⚛

A post shared by Soxy.com (@soxy) on

Klasa może iść w parze z nonszalancją

Więksi producenci i sieciówki proponują wiele ciekawych wzorów. Królować zaczynają geometryczne, różnokolorowe, bijące po oczach ciekawymi motywami zestawy. Kwadraty, piksele, groszki, krata i swobodne ich połączenie. Często można spotkać skarpetki z nadrukiem – sadzone jajko, rakieta, rowery, owoce i wiele innych motywów roślinnych czy związanych z popkulturą. Kiczowaty nadruk nie kojarzy się już tylko z modą dziecięcą.

Najciekawsze, oryginalne i czasami limitowane wersje można jednak spotkać u małych producentów. Takie rzemieślnicze marki proponują czasami prawdziwe rarytasy. Wyróżniają się one na tle innych podobnych zestawów skarpetek. Potrafią cieszyć oko, a także być podstawą ciekawych, casualowych stylizacji. Można również odważyć się dobrać odpowiednie wzory do bardziej formalnego fasonu. Wszystko zależy od naszej wyobraźni oraz samopoczucia.

Zdjęcie główne: www.soxy.com

Pierwszy komentarz dla “Design na stopach. Wybierz skarpetki w ciekawe wzory!

Comments are closed.