Mężczyzna Seks

Dobry seks nie po alkoholu

Share On Facebook

Walnąłeś sobie kilka głębszych i masz ochotę na seks? Lepiej wytrzeźwiej. Jazda po pijaku to zła decyzja, nawet w łóżku.

Brakuje temperatury w łóżku lub chciałbyś zainicjować zbliżenie, ale brak Ci odwagi? Alkohol to jednak nie jedyne rozwiązanie, aby uatrakcyjnić pożycie seksualne z partnerką. Owszem alkohol w małych ilościach może dodać odwagi, pozbawić kompleksów, rozluźnić atmosferę a zmysły Twoje i Twojej partnerki mogą się wyostrzyć. Jednak jedna lampka czerwonego wina do kolacji powinna w zupełności wystarczyć. Kilka butelek to już zdecydowanie za dużo.

Alkohol ma to do siebie, że rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa ciśnienie krwi. Twoje serce zaczyna szybciej bić, a erekcja może być mocniejsza. I mimo, że często wydaje się, że alkohol idzie w parze z seksualnymi uniesieniami, warto przystopować i zdać sobie sprawę, jak mocne trunki oddziałują na organizm i jakie inne przykre konsekwencje przynoszą.

seks po alkoholu
fot. 123RF

 

Seks po alkoholu to zwodnicza jazda

Przesadziłeś z alkoholem – nie inicjuj, nie podchodź do kobiet, nie narażaj się na śmieszność. Zważywszy, że często alkohol wpływa na obniżenie standardów poznawczych, i to co wydaje się z początku fajne, w konsekwencji takie może nie być. Czasami bywamy porywczy po kilku głębszych, a to nie służy ani Twojej partnerce ani Twojej godności. W takich sytuacjach nie kozacz, nie jesteś herosem. Może dojść do niekontrolowanych rękoczynów, które zwyczajnie skrzywdzą drugą osobę.

Zawodzi Cię pamięć? To już poważniejszy problem. O jeden drink, piwo czy butelka za daleko i lądujesz w łóżku z nieznajomą osobą. Niby fajnie? Rano możesz obudzić się z dwoma podstawowymi pytaniami: kim ta osoba jest i w jaki sposób stąd uciec? Pamiętaj, każdy ma jakieś uczucia, a czasami się zdarza, że nawet choroby weneryczne, o których ktoś Ci nie powiedział, bo zapomniał. Słyszałeś o miejskich historiach, w których główny bohater traci nerkę? Seksowna i rozpalona kobieta to nie gwarancja udanego seksu po alkoholu. Może się zdarzyć, że nie tylko ona będzie zadowolona z kradzieży Twojego innego, ważnego organu.

seks po alkoholu
fot. 123RF

Spożywanie alkoholu przed seksem może być ryzykowne. Kolejny, niewinny drink może narazić Cię na śmieszność, alimenty, utratę twarzy a nawet na mdłości podczas seksualnych uniesień – kobieta z którą spędzisz noc nie będzie raczej zachwycona. W każdej z tych sytuacji nie tylko Ty cierpisz, najbardziej jednak ta druga osoba.

Dobry i bezpieczny seks można uprawiać nie korzystając z używek. Trzeźwe spojrzenie i umiar też mogą zbliżyć i rozpalić kochanków. Seks po alkoholu? Zastanów się dwa razy, zanim sięgniesz po mocny alkohol wieczorem. 

 

Share On Facebook
Tagged ,
Robert Sławiński
Z tworzeniem treści w internecie związany nierozłącznie od 2007 roku, rozpoczynając swoją przygodę jako dziennikarz kulturalny. Zafascynowany designem, filmem, podróżowaniem i kulinariami.>>> Czytaj więcej artykułów autora <<<