Handy Shower podręczny prysznic
Gadżety Lifestyle Mężczyzna

Przenośna łazienka, czy to się sprawdzi? Poznajcie Handy Shower

Share On Facebook

Jesteś na wyjeździe, campingu czy festiwalu muzycznym i nie masz dostępu do bieżącej wody? Z Handy Shower pozbędziesz się tego problemu. Łazienkę będziesz mieć przy sobie.

Już za chwilę rozpocznie się jeden z największych, otwartych festiwali muzycznych w tej części Europy. Mówimy oczywiście o Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Jak tam jest większość z pewnością wie, nieliczni się domyślają, a my mówimy – od strony organizacyjnej i muzycznej jest bardzo dobrze, nawet sanitariaty z roku na rok są coraz lepsze.

Handy Shower może być jednak alternatywą na tego typu wydarzeniach. Kolejki do bieżącej wody i mycie się w tłumie często wielu ludziom nie odpowiada. Dlatego posiadanie pod ręką przenośnego prysznicu jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Handy Shower podręczna łazienka

Czym jest Handy Shower?

Obecnie na platformie crowdfundingowej wspieram.to prowadzona jest akcja zebrania funduszy na rozpoczęcie szerszej produkcji tego wynalazku. Handy Shower ma realizować misję, jaką jest nieograniczony dostęp do wody dla każdego i wszędzie, nawet w bardzo ekstremalnych warunkach – na wycieczce pod namioty, na campingu czy właśnie na muzycznych festiwalach. Z przenośnego prysznicu mogą korzystać również ludzie, którzy pracują w trudnych warunkach.

Handy Shower może służyć do mycia rąk, jako przenośny bidet czy przede wszystkim jako prysznic. Dzięki temu urządzeniu poradzisz sobie w mało przyjaznych warunkach i głównie oszczędzisz czas i samą wodę.

Jak działa urządzenie? Handy Shower składa się ze zbiornika, słuchawki prysznicowej oraz odpowiednich końcówek. Wystarczy napełnić zbiornik wodą i powiesić go na pożądanej wysokości.

Handy Shower podręczna łazienka dla każdego

Dodatkowo pomysłodawcy kampanii chcą wspierać najbardziej potrzebujących. W akcji wykorzystują model buy-one-give-one, czyli w momencie zakupu Handy Shower drugi egzemplarz trafia do organizacji humanitarnych. Po rozpoczęciu produkcji ten model ma się utrzymać.

Zdjęcia: materiały prasowe producenta

Przeczytaj również: Bio-żel czy bio-pianka po goleniu? TEST