Gadżety HOT Mężczyzna

Najlepszy prezent na Dzień Ojca

Share On Facebook

Pierwsze obchody tego święta odbyły się w 1910 roku w USA. W Polsce jest obchodzone od kilkudziesięciu lat i cały czas rośnie jego popularność. Tylko coby tu kupić w prezencie z okazji Dnia Ojca? Sprawdź to!

Każdego roku mierzymy się z tym samym problemem. Jaki wybrać prezent na Dzień Ojca? Wybór jest ogromny i trudny. Nie zawsze musi być to alkohol. My przygotowaliśmy dla Was ciekawe zestawienie, gdzie znajdzie się coś ciekawego dla każdego charakteru.

Słodki zestaw majsterkowicza

To idealny prezent dla wszystkich złotych rączek. Narzędzia powstałe z mlecznej i deserowej czekolady to bardzo oryginalny pomysł, który przypadnie do gustu każdemu łasuchowi. Cena: około 50 zł.

prezent na dzień ojca
fot. chocolissimo.pl

Jazda Monster Truckiem

Tor z licznymi przeszkodami, które są dedykowane do jazdy takim samochodem robi wrażenie. Jazda Monster Truckiem zweryfikuje umiejętności najlepszego kierowcy. Przy pomocy instruktora, który zasiądzie na fotelu pasażera to doświadczenie może okazać się niezapomnianym przeżyciem. Cena: około 200 zł.

Karta przeżycia

11 funkcji w przedmiocie rozmiaru karty kredytowej? To możliwe. Otwieracz do butelek, klucz do płaskich śrub, a nawet pierścień pozwalający wyznaczyć kierunek na mapie to tylko kilka możliwości tego niesamowitego gadżetu. Cena: około 10 zł.

prezent na dzień ojca
fot. sklep.arpapol.pl

Piwna mapka zdrapka

Twój tata jest piwoszem? Świetnie – mamy dla niego prezent! Piwną mapkę zdrapkę. Gdy Twój tata skosztuje danego gatunku piwa zdrapie jego nazwę i ruszy do odkrywania kolejnych smaków. Najlepsze jest to, że dzięki temu rozwiąże się problem kolejnych prezentów – wystarczy spojrzeć na mapkę i już będziesz wiedziała co kupić z okazji kolejnego święta. Cena: około 80 zł.

prezent na dzień ojca
fot. mr-gadzet.pl

Etui na koszulę

Idealnym prezentem dla każdego podróżnika będzie etui na koszulę. Chroni ono przed pognieceniem w trakcie podróży nie tylko samą koszulę, ale też krawat. Cały zestaw będzie bezpieczny i zmieści się w każdej walizce. Etui jest lekkie i poręczne, więc sprawdzi się również w samolocie. Cena: około 100 zł.

prezent na dzień ojca
fot. picco.pl