azjatica-artykuł
HOT Kobieta Make up

Perfecta AZJAtica – rytuał młodości z odległej Azji

Share On Facebook

Perfecta AZJAtica to nowa, innowacyjna linia kosmetyków zainspirowana podejściem z dalekiego wschodu do postrzegania piękna i pielęgnacji. Czy seria reklamowana przez Magdalenę Różczkę okaże się wielkim hitem?

Perfecta to jedna z najbardziej znanych marek Dax Cosmetics. Stworzono ją, aby wyjść naprzeciw różnorodnym potrzebom kobiet w zakresie pielęgnacji skóry. Teraz Perfecta proponuje zupełnie nową linię kosmetyków, nawiązującą do rytuałów piękna z dalekiego wschodu: Perfecta AZJAtica.

Perfecta AZJAtica to nowa seria lekkich, innowacyjnych kosmetyków, które stosowane jeden po drugim, mają stworzyć pełen rytuał młodości. Warstwowe używanie preparatów w konsekwentny sposób ma poprawić ogólny wygląd skóry i pozwolić na odzyskanie młodego wyglądu. Pełen rytuał składa się z 10 kroków, których aplikacja powinna zająć jedynie 10 minut. Nie ma co ukrywać, że przy obecnym tempie życia, w realiach nieustannego pośpiechu i rozgorączkowania, tak krótki czas nakładania preparatów to ogromny plus tej serii kosmetyków.

Warto pamiętać także, że nie wszystkie etapy rytuału należy wykonywać codziennie. Niektóre produkty można aplikować co kilka dni, np. maseczkę. Ważne, aby zrozumieć i odpowiedzieć na indywidualne potrzeby swojej skóry i dopasować rytuał do własnych potrzeb.

Linię Perfecta AZJAtica, podobnie jak wiele innych produktów tej marki, reklamuje Magdalena Różczka – znana polska aktorka teatralna i filmowa. Ambasadorka już wcześniej angażowała się w kampanie reklamowe Perfecty, obejmujące prasę, internet oraz telewizję.

Ponieważ warunkiem skuteczności kosmetyków linii Perfecta AZJAtica ma być ich warstwowe stosowanie, preparaty te są bardzo lekkie i błyskawicznie się wchłaniają. Ich podstawowymi cechami są właściwości nawilżające i anty-aging, dzięki czemu produkty mają silne działanie przeciwzmarszczkowe. Kosmetyki tej linii bazują na niezwykle skutecznym działaniu składników aktywnych z terenów azjatyckich, takich jak biały ryż, żeń-szeń, jedwab, czerwona alga, centella asiatica, spirulina itd.


A wy co myślicie o nowej linii kosmetyków Perfecta AZJAtica do stosowania warstwowego? Produkty tej marki są do nabycia w drogerii internetowej horex.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zdjęcie główne: źródło – http://www.perfecta-kosmetyki.pl/pl/newsroom/perfecta-azjatica/

Przeczytaj także: Owocowa uczta kosmetyczna!