Gadżety Mężczyzna

Drewno na oczach, czyli drewniane oprawki

Share On Facebook

Ciekawe wzornictwo, dobry styl i lekkość. To główne cechy oprawek z drewna, po które sięgają także mężczyźni. Na czym polega ich fenomen?

Drewno to przede wszystkim komfort i próba odnalezienia ciekawej formy wyrażenia własnej osobowości. Nie dziwi więc, że ten materiał proponują producenci wielu gadżetów czy produktów codziennego użytku. Dotyczy to również oprawek okularów, po które klienci z chęcią sięgają. Drewniane oprawki, to po prostu kwintesencja dobrego stylu!

Okulary ze szkłami korekcyjnymi były dla niektórych do niedawna uważane za konieczny i niezbyt elegancki element wyglądu. Od jakiegoś czasu diametralnie się to zmienia, a oprawki stają się nawet dziełami sztuki. Ciekawe wzornictwo, dobrej jakości materiał i odważne zestawienie kolorów – okulary są obecnie jednym z najważniejszych elementów wizerunku, również mężczyzn. To przede wszystkim zasługa własnej świadomości w budowaniu unikalnego stylu i dobierania oryginalnych dodatków wysokiej jakości.

drewniane oprawki
fot. materiały prasowe Westwood

Drewniane oprawki wyszły z lasu. Czuję drewno

Dlaczego drewniane oprawki to ciekawa propozycja dla mężczyzn? Drewno to bezkompromisowość, przywodzi na myśl naturę, surowość, siłę. Odpowiednio dobrane oprawki mogą również dodać charakteru osobowości. Warto wyróżnić się jakimś wyrazistym, charakternym elementem, szczególnie gdy często układ słoi może być w każdym produkcie inny i już to czyni twoje okulary unikalne.

Nie tylko za drewnianymi oprawkami przemawiają walory estetyczne. To również komfort użytkowania. Lekkie, prawie nieodczuwalne okulary to wygoda, której nie odmówi wiele osób. To co odróżnia drewniane okulary od tych produkowanych z innych tworzyw, to zapach. Producenci zapewniają, że ich okulary również pachną. Żyjesz w lesie, jesteś drwalem i nie lubisz zapachu drewna? Comman!

Wolność 😎🌊🌞👓#wakacje #wolnosc #zabawa #lato #kabrio #niejestzle #summer #holiday #sunglasses #freetime #weargepetto #gepetto

A post shared by GEPETTO wooden accessories (@gepetto_official) on

Egzotyka

Drewno jest ponadczasowe i zawsze robi wrażenie. Jakość drewna ma tu oczywiście znaczenie. Większość oprawek produkowanych jest z wysokiej jakości drewna, które pochodzą z różnych rejonów świata, przeważnie egzotycznych. Możemy spotkać oprawki zrobione z drzewa sandałowego, palisandrowego, hebanu czy bambusa.

A wzory? Drewniane oprawki w klasycznym stylu, retro, sportowe, można wybierać i przebierać w fasonach. Również wśród propozycji okularów przeciwsłonecznych można znaleźć niebanalne wzory, nawet z kolorowymi szkłami. Może być klasycznie jak i odważnie.