Kobieta Moda

Miranda Kerr w końcu pokazała suknię ślubną!

Share On Facebook

Była żona Orlando Blooma – Miranda Kerr w maju wzięła ślub z 7 lat młodszym od siebie założycielem aplikacji Snapchat – Evanem Spegelem. Jednak do tej pory nie było wiadomo jak była ubrana, aż do teraz! Jej suknia ślubna powala!

Modelka znana głównie z pokazów Victoria’a Secret i głośnego ślubu oraz rozwodu z popularnym aktorem – Orlandem Bloomem, w maju wyszła za milionera Evana Spegela. Uroczystość nie była huczna i duża, ponoć na ślubie było jedynie 50 osób. Może właśnie dlatego tak łatwo było zachować w tajemnicy suknię Panny Młodej. Dopiero dziś ujrzała ona światło dzienne, tylko spójrzcie na to arcydzieło:

Świat mody został niewątpliwie wzbogacony o tę piękność. Suknia od Diora, zaprojektowała ją sama dyrektor kreatywna Maria Grazia Chiuri. Ponoć była inspirowana kreacjąGrace Kelly, którą miała na sobie księżna Monako podczas ślubu z Rainierem III. Widzicie jakieś podobieństwo? Mówiąc szczerze, nam trudno jest je dostrzec.

Satynowa kreacja została ozdobiona motywem konwalii, a długie rękawy dodają jej elegancji i skromności. Natomiast nakrycie głowy zostało zaprojektowane przez samego Stephena Jonesa. Pan Młody również prezentował się nienagannie ze swoim olśniewającym uśmiechem.

Zdjęcie główne: Instagram mirandakerr