Kobieta Pięlegnacja Trendy

Modelka z monobrwią wytycza trendy?

Share On Facebook

Ta dziewczyna bardzo odważnie wytycza trendy. Od kilku lat nie reguluje brwi i jest z tego dumna, odważnie prezentuje swoje zdjęcia na Instagramie.

Scarlett Costello to 19-letnia modelka, znacznie różniąca się od tych stereotypowych. Dziewczyna przez swoje całe życie zmagała się z nadmiernym owłosieniem, regulując brwi, nawet się nad tym nie zastanawiając. Jednak trzy lata temu odrzuciła pęsetę i porzuciła skubanie włosków, odchodząc od trendu na doskonałe i dopasowane kształtem do twarzy brwi. Tylko na to spójrzcie:

Modelka nie dość, że nie reguluje brwi, to jeszcze je pielęgnuje, przyspieszając ich porost oraz niekiedy podkreślając je nawet makijażem!

Nie bez wątpienia brwi dziewczyny stały się jej znakiem szczególnym, dzięki któremu jest rozpoznawalna. Jej kariera modelki nabrała tempa, jednak na Instagramie możemy się spotkać również z wieloma niepochlebnymi opiniami na temat wyglądu dziewczyny. Niektórzy twierdzą, że wygląda po prostu brzydko i powinno wrócić do regulacji brwi.

Scarlett mimo wszystko robi to, co uważa za słuszne, cały czas publikuje zdjęcia z monobrwią i wcale się jej nie wstydzi. Jak sądzicie, czy ten trend na bujne i gęste brwi może się przyjąć i niebawem dziewczyny będą sobie dorysowywać włoski na nosie?

Zdjęcie główne: Instagram ScarlettCostello; data publikacji: 11 stycznia 2017.

Przeczytaj również: Bubble mask hitem Instagrama

Share On Facebook
Tagged ,