Kobieta Pięlegnacja

Bubble mask hitem Instagrama

Share On Facebook

Koreańska pielęgnacja ma swoje wierne fanki i zjednuje sobie ich coraz to więcej, to nie ulega wątpliwości. Szczególne zainteresowanie ostatnimi czasy wzbudza bąbelkowa maseczka – sprawdź dlaczego.

Carbonated Bubble Clay Mask jest oczyszczającą maseczką do twarzy z bąbelkami. Ma ona za zadanie oczyszczać twarz przy pomocy wspomnianych w samej nazwie bąbelków, odblokować zapchane pory, a oprócz tego usunąć nadmiar sebum. W składzie kosmetyku znajdziemy aktywny węgiel, który pewnie jest najbardziej odpowiedzialny za efekt oczyszczania. Jednak nie to czyni z niej instagramowy hit, ale to jak się zachowuje po nałożeniu na twarz. Zobaczcie to same:

Po wpisaniu w instagramową wyszukiwarkę #bubblemask odnajdziemy wiele zdjęć z tą niesamowitą maseczką na twarzy. O co cała afera? O to, że maseczka po aplikacji nabiera objętości, stopniowo tworząc efekt „chmurki” na cerze. Okazuje się, że jest to nie tylko element pielęgnacji, ale też świetnej zabawy. Tylko wyobraźcie sobie minę Waszego partnera, gdy Was zobaczymy z taką szarą warstwą na twarzy! Zaskoczenie i góra śmiechu gwarantowana.

Maseczka została stworzona przez azjatycką markę Milky Piggy i można ją kupić w coraz to większej ilości polskich drogerii. Rozglądajcie się uważnie i nie zapomnijcie podzielić się opinią na temat tego produktu w komentarzach.

Jesteście ciekawe jaki efekt uzyskamy po 100 aplikacjach bubble mask na twarz? Sprawdźcie to:

Zdjęcie główne: bubbleclaymask.id; data publikacji: 23.07.2017.

Przeczytaj również: Postaw wyzwanie zaskórnikom! Za jedyne 30 groszy!