Kobieta Pięlegnacja TOP

Hollywoodzki uśmiech? To możliwe z COCO GLAM!

Share On Facebook

Od kilku miesięcy robi furorę na polskim rynku i nie ma co się dziwić, w końcu to naturalny i sprawdzony sposób na piękny i śnieżnobiały uśmiech. Nie eksperymentuj z produktami niewiadomego pochodzenia, spróbuj pewniaka – COCO GLAM.

Jego skład jest w 100% naturalny, a sposób produkcji nie jest żadną tajemnicą. Aktywny węgiel w odpowiednich proporcjach jest mieszany z pozostałymi trzema naturalnymi składnikami (glinką bentonitową, miętą i ekstraktem z pomarańczy) i podgrzewany aż do 1000 stopni! Po poddaniu obróbce w parze wodnej i późniejszym schłodzeniu COCO GLAM staje się idealnym, skutecznym, a przede wszystkim bezpiecznym wybielaczem do zębów. Jest to złożony i przemyślany proces, dlatego próba samodzielnego wykonania wybielacza do zębów na bazie węgla może skończyć się fatalnie. Może dojść nawet do uszkodzenia szkliwa, dlatego w tym przypadku lepiej nie ryzykować i zaufać sprawdzonym producentom.

Jak stosować COCO GLAM?

Przy pomocy zwilżonej wodą szczoteczki nałóż COCO GLAM na zęby i wcieraj przez 3 minuty, po upływie tego czasu pozostaw proszek na zębach przez kolejne 2 minuty. Po użyciu trzeba wypłukać jamę ustną i umyć zęby pastą do zębów. Najważniejsza jest systematyczność, więc produkt najlepiej stosować dwa razy dziennie.

Dlaczego węgiel aktywny?

Ta niesamowita substancja pochłania wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na szkliwie zębów. Węgiel aktywny jest szczególnie skuteczny w przypadku zabrudzeń powstałych na skutek spożywania herbaty, kawy i czerwonego wina. Dzięki porowatej strukturze ma właściwości wiązania oraz adsorpcji. Oprócz tego przyciąga wszelkie zanieczyszczenia, toksyny oraz bakterie z głębszych warstw skóry.

Właśnie dlatego COCO GLAM można zastosować również jako maseczkę na wągry! Pomoże usunąć wszelkie toksyny, które są wydzielane przez skórę. Jak ją zrobić?

Składniki:

  • 1 łyżka COCO GLAM,
  • 1 łyżeczka przegotowanej lub filtrowanej wody,
  • kilka kropli dowolnego olejku lub łyżka naturalnego jogurtu (opcjonalnie),
  • naczynie do mieszania składników (najlepiej szklane lub ceramiczne).

Proszek COCO GLAM umieść w naczyniu i zalej wodą, po dwóch minutach rozmieszaj całość i dodaj opcjonalny składnik. Powinna powstać dość gęsta papka, którą z łatwością nałożysz na skórę. Jeśli maseczka będzie zbyt rzadka możesz dodać troszkę więcej proszku. Po około 10-20 minutach możesz zmoczyć palce wodą i wykonać delikatny masaż, co wzmocni efekt peelingu lub od razu zmyć maseczkę. Przepis na maseczkę pochodzi ze strony cocoglam.pl.

Zobacz efekty wybielania zębów z COCO GLAM:

Regularne stosowanie tego produktu przynosi spektakularne efekty, pierwsze zmiany można zaobserwować już po około dwóch tygodniach. Warto pamiętać, że zęby są wizytówką każdego człowieka, a te śnieżnobiałe przykuwają spojrzenie. Dzięki nim staniesz się pewniejsza siebie, a uśmiech będzie Ci towarzyszył w każdej chwili.

Wybielający proszek  można kupić na stronie drogerii internetowej horex.pl w świetnej cenie!

Zdjęcie główne: Facebook COCO GLAM, data publikacji: 4 czerwca 2017

coco glam

Komentarze dla “Hollywoodzki uśmiech? To możliwe z COCO GLAM!

  1. cudny produkt, używam od miesiąca i efekt jest piorunujący, ale zlew cały zabrudzony 😀

  2. też polecam , niweluje osad po papierosach a miałam mega żółte zęby od ponad 6 miesięcy i żadna pasta czy paski wybielające nie pomagały

  3. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym produkcie, ale po przeczytaniu artykułu chętnie przekonałabym się czy efekty jego stosowania są rzeczywiście tak spektakularne. Kto wie, może uda mi się go wygrać w konkursie na Waszym Facebooku. 😉

Comments are closed.