Kobieta Moda

Marc Jacobs tym razem przesadził?

Share On Facebook

Najpierw odmówił ubierania pierwszej damy USA – Melanie Trump, teraz poszedł o krok dalej. Wyraźnie sprzeciwia się rządom obecnego prezydenta i nie boi się tego manifestować. Jednak czy ten projekt Marca Jacobsa nie jest zbyt kontrowersyjny?

W czasie kampanii prezydenckiej Donald Trump posługiwał się sloganem Make America Great Again, które został wykorzystany przez znanego projektantka mody Marca Jacobsa. Projektant opublikował na swoim Instagramie zdjęcie w różowym futrze i czapce z napisem Make America Marc Again.  Zainteresowanie fanów na pewno miało niemały wpływ na to, że mężczyzna postanowił wprowadził te nietypowe czapki do sprzedaży w swoim sklepie. Można je kupić na oficjalnej stronie oraz w butikach stacjonarnych, Marca Jacobsa wycenił ją na 65$.

#MakeAmericaMarcAgain 🇺🇸 Exclusively available in Marc Jacobs boutiques & on marcjacobs.com. Link in bio.

Post udostępniony przez Marc Jacobs (@marcjacobs)

Taka czapka z daszkiem niewątpliwe może być ciekawym dodatkiem do letniej stylizacji. Taka luźna forma pasuje zarówno mężczyznom jak i kobietom i może stanowić ciekawe urozmaicenie.

Znalezione obrazy dla zapytania czapka z daszkiem sukienka
fot. iamlika.pl

Jest to kolekcja limitowana, dlatego z ewentualnym zakupem lepiej się pospieszyć. A Wy co uważacie o takiej formie wyrażania swojej opinii? Czy kupiłybyście sobie taką czapkę?

Zdjęcie główne: Instagram marcjacobs; data publikacji: 12 maja 2017.

Klaudia Woźniak
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Żywo zainteresowana pielęgnacją włosów i ciała, podróżami, makijażem, jeździectwem oraz dobrą literaturą. >>>Czytaj więcej artykułów autorki<<<