coco glam
HOT Kobieta Pięlegnacja

Fakty i mity o węglu aktywnym Coco Glam

Share On Facebook

Świat jakby oszalał na punkcie białych zębów. Stały się one jednym z najważniejszych atrybutów atrakcyjności fizycznej. Tylko jak wybielić zęby skutecznie, szybko i przede wszystkim bezpiecznie? Spróbujcie węgla aktywnego Coco Glam!

Jeśli pragniecie osiągnąć efekt pięknych, wybielonych zębów, ten artykuł Was z pewnością zainteresuje! Teraz to marzenie jest w zasięgu Waszych możliwości, i wystarczy po nie sięgnąć. Tylko czym w ogóle jest węgiel aktywny Coco Glam? Oto garść informacji na jego temat!

Czym właściwie jest Coco Glam i czy jest on bezpieczny dla zębów?

Coco Glam to niezwykły węgiel aktywny z drzewa kokosowego, który służy do wybielania zębów. Posiada on zdolność pochłaniania różnych substancji oraz zanieczyszczeń. Dodatkowo, Coco Glam odświeża jamę ustną, zapobiega powstawaniu próchnicy i rozwojowi szkodliwych bakterii.

Produkt nie ingeruje w strukturę zębów, w ich szkliwo i nie jest toksyczny dla ludzi. Sprawia to, że jest on naprawdę bezpieczny! Nie zawiera polepszaczy ani szkodliwych substancji chemicznych.

Czy Coco Glam jest wegański?

Tak! Węgiel Aktywny Coco Glam jest VEGANfriendly i Crueltyfree. W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób staje się świadomymi konsumentami i chce stosować produkty nie szkodzące zwierzętom, jest to bardzo ważna kwestia. Na szczęście Coco Glam mogą stosować także weganie!

www.cocoglam.pl Co odróżnia nasz produkt od past wybielających zęby oraz pasków do wybielania zębów:- widoczny efekt…

Opublikowany przez COCO GLAM na 14 września 2017

Z czego się składa i na ile mniej więcej wystarcza jedno opakowanie?

Produkt jest całkowicie, w 100% naturalny! W jego skład wchodzi węgiel drzewny, glinka bentoninowa, mięta oraz ekstrakt z pomarańczy. Dzięki tak niezwykłemu, naturalnemu składowi, proszek Coco Glam można także użyć do stworzenia maseczki oczyszczającej! Jedno opakowanie produktu zawiera 30 g proszku. Wystarcza to na około 2-3 miesiące stosowania.

I co myślicie o tym niezwykłym produkcie? Naszym zdaniem to absolutny strzał w dziesiątkę! Zwłaszcza teraz, kiedy pomału zbliża się do nas wiosna, za moment wyjdzie słońce i będzie jeszcze więcej powodów do uśmiechania się szeroko! Jeżeli jesteście zainteresowane wypróbowaniem niezwykłego węgla aktywnego Coco Glam, możecie go kupić w świetnej cenie w drogerii internetowej horex.pl. Zapraszamy Was do wyrażania swojego zdania na temat produktu w komentarzach! 🙂

Źródło: zdjęcie główne – https://www.facebook.com/cocoglampl (publ. dn. 16.01.2018)

coco glambabuszka agafiihttps://horex.pl/kobieta/kosmetyki_naturalne/higiena_jamy_ustnej/pasty_do_zebow/ecodenta_pasta_do_zebow_wielofunkcyjna_7_ziol_100_ml.html ecodenta papaya

Przeczytaj również: Piękna cera z Liquid Control HD Long Lasting od Eveline Cosmetics