eveline liquid control
Kobieta Make up TOP

Piękna cera z Liquid Control HD Long Lasting od Eveline Cosmetics

Share On Facebook

Piękna cera bez śladu niedoskonałości to marzenie każdej kobiety. O tym, jak bardzo nam na niej zależy, świadczą choćby uginające się pod ciężarem kosmetyków do twarzy półki sklepowe. Tylko skąd wiedzieć, który z nich wypróbować? Podpowiadamy: Liquid Control HD Long Lasting od Eveline Cosmetics!

Podkład Liquid Control HD Long Lasting od Eveline Cosmetics to niezwykły produkt, którego lekka formuła nie obciąża cery i nie zatyka porów. Dzięki niemu, skóra sprawia wrażenie pozbawionej niedoskonałości i zdrowej. Kosmetyk został wyposażony w wygodny dropper, który podnosi komfort aplikacji. Bez problemu można wydobyć idealną ilość podkładu! Produkt znajduje się w opakowaniu wykonanym z grubego szkła, które pomaga ochraniać zawartość przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

Uwaga dziewczyny❗️Marzycie o podkładzie idealnym❓😀 Liquid Control HD dzięki swojej niezwykle lekkiej konsystencji…

Opublikowany przez Eveline Cosmetics na 9 października 2017

Kosmetyk łatwo można równomiernie rozprowadzić na twarzy, przez co wygląda on bardzo naturalnie. Pozwala to uniknąć efektu maski i maksymalizuje profesjonalny wygląd makijażu. Pomaga maskować widoczne na skórze niedoskonałości, takie jak oznaki zmęczenia, przebarwienia czy wypryski. Pozostawia skórę promienną, świeżą i bez niedoskonałości. Dzięki temu, że jest on wyjątkowo lekki, na twarzy wygląda jak druga skóra – naturalnie i gładko. Na dodatek utrzymuje się nawet do 24 godzin!

Podkład Liquid Control HD Long Lasting od Eveline Cosmetics pomoże Wam osiągnąć makijaż wysokiej jakości – profesjonalnie wyglądający i bezpieczny dla skóry, która przez cały czas może oddychać. Jest bardzo trwały, delikatny i przyjemny w użytkowaniu. Ze względu na swoje właściwości jest bardzo ciekawym produktem na rynku.

Najlepsze sposoby aplikowania podkładu to…❓ Nie pozwólcie marnować się nowym podkładom Liquid HD Control poprzez…

Opublikowany przez Eveline Cosmetics na 20 listopada 2017

Zachęcamy do wypróbowania tego kosmetyku! Warto znaleźć dla siebie najodpowiedniejszy podkład, ponieważ wpływa on w znacznym stopniu na wygląd naszego makijażu. Osoby, które mają ochotę wypróbować Liquid Control HD Long Lasting od Eveline Cosmetics, zapraszamy do drogerii, aby zapoznać się z ofertą. A może miałyście okazję już go wypróbować? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, co myślicie o tym produkcie! 🙂

coco glamPani Walewskaeveline liquid controleveline liquid control hd

Przeczytaj również: O składniku, który imituje jad żmii – Age Killing Effect od Vis Plantis