Kobieta Trendy Włosy

Tą fryzurą zachwycisz świat! Jak wykonać kok samuraja?

Share On Facebook

To uczesanie wciąż nie wychodzi z mody. Jest praktyczne i świetnie wygląda, dlatego wiele kobiet się na nie decyduje. Poznaj prosty i szybki sposób na zrobienie idealnego koku samuraja, w którym będziesz wyglądać olśniewająco.

Ta fryzura świetnie nada się dla pań z dłuższymi włosami. Uczesanie opiera się na zebraniu górnej części włosów w ciasny kok, natomiast reszta zostaje rozpuszczona, najczęściej w twórczym nieładzie. Zobacz to poniższych zdjęciach:

Siedzę w umywalce ok #polishgirl #selfie #selfiewlustrzezawszespoko #koksamuraja #ddobinsta

Post udostępniony przez Kinga ✨ (@stratfordenna)

Jak wykonać kok samurajski?

Potrzebujesz:

grzebienia,

kilku wsuwek,

cienkiej gumki do włosów,

utrwalającego lakieru.

Gdy już przygotujesz niezbędne przedmioty możesz rozpocząć robienie fryzury. Najpierw dokładnie rozczesz włosy i zaczesz górną partię do tyłu. Następnie stwórz dwa przedziałki po bokach, powinny być równe. Zwiąż zebrane włosy w kucyk i go natapiruj, dzięki temu upięcie zyska na objętości. Okręć pukle wokół gumki, dzięki temu powstanie kok, a wystające kosmyki uporządkuj przy pomocy wsuwek. Na koniec utrwal całość lakierem do włosów.

Wykonanie tej fryzury zajmie Ci około pięciu minut, a będziesz mogła się nią cieszyć przez prawie całe dzień. Możesz również wystylizować rozpuszczone włosy wedle własnych upodobań. Użyj do tego celu prostownicy, bądź lokówki. Wybór należy do Ciebie.

Zobacz jak wykonać kok samuraja na filmiku instruktażowym:

Zdjęcie główne: Instragram him.beree, data publikacji: 14 sierpnia 2016