rozenek
Kobieta Paznokcie

Małgorzata Rozenek-Majdan twarzą NaiLac

Share On Facebook

Perfekcyjna Małgorzata Rozenek-Majdan tym razem postawiła na paznokcie. Razem z marką NaiLac stworzyła własną linię hybrydowych lakierów.

Pani Perfekcyjna jest ikoną stylu dla wieku kobiet. Jej fanki z uwagą śledzą jej profil na Instagramie. Teraz będą mogły sięgnąć po lakiery autorstwa samej Rozenek.

W kolekcji Małgorzaty Rozenek-Majdan znalazło się pięć głębokich, eleganckich, perfekcyjnie kryjących lakierów. Hybrydy są utrzymane w jesiennej, stylowej kolorystyce. Do wyboru mamy: atrament z kroplą intensywnej czerni, rozbielony khaki, fiolet biskupi, winna czerwień i kremowy bakłażan. Jeden lakier to koszt 32 zł. Zakupić je możemy na stronie NaiLac.

Kolekcja hybrydowych lakierów M. Rozenek-Majdan bardzo spodobała się Instagramowiczkom. Nie szczędzą autorce pochlebnych słów (oryginalna pisownia).

briegerpatyk Piękne kolory

best_wera264 piękny i ten różowy boski?

justynafudi Czerwień śliczna

kosmetyczny_pazurek Kolorki piękne

ola_200o Przepiękna czerwień❤

gosiajany Jestem gotowa wziąć wszystkie kolory w ciemno 😉

magdalenaruban Wow,nie spodziewalam sie tak odwaznych kolorow! idealne na jesien!dla mnie granat!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie spoczywa na laurach. Już jutro do księgarni trafi jej kolejny poradnik pt. „Perfekcyjny ślub”.  Przypominamy, że celebrytka na swoim koncie ma kilka publikacji m.in. „Perfekcyjny ogród. Poradnik”, „Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu”, „Jak dbać o siebie perfekcyjnie”, „Perfekcyjny organizer” czy „Perfekcyjne maniery”. Jej działania zwykle budzą sporo kontrowersji. Niektórzy Internauci zarzucają M. Rozenek-Majdan brak autentyczności i oszukiwanie naiwnych ludzi. To jeden z komentarzy pod jej postem:

katarzyna.balazinska Chyba coś tu się nie zgadza, jak Pani rozenek-majdan śmie nazywać siebie pisarka i mówić że wydała książkę? ???pytam czy p. R-m fizycznie siedziała nad klawiatura i stukala w te klawisze skoro mowi ze NAPISAŁA książkę? ???przecież to jakaś kpina i OSZUSTWO!!!!naciąganie ludzi ma pseudo perfekcyjny bajer.

Perfekcyjna Pani domu zdaje się nie przejmować słowami krytyki. Jak zapewnia codziennie spotyka się z ogromem życzliwości i sympatii.

A Wam jak podoba się jej kolekcja? Lubicie Perfekcyjną Panią Domu?

Przeczytaj również: Jesienne makijaże Influencerek.

Pierwszy komentarz dla “Małgorzata Rozenek-Majdan twarzą NaiLac

  1. Teraz z tego co wiem pani Rozenek wypuściła też wiosenną kolekcję lakierów i kolorki sa naprawdę ładne 🙂

Comments are closed.