Hot News Kobieta Pięlegnacja

Małgorzata Rozenek-Majdan i sekret jej pięknego ciała ujawniony?

Share On Facebook

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca swoim pięknym ciałem nie od dziś. Czy sekret tkwi w zdrowej diecie i ćwiczeniach? Okazuje się, że nie do końca! Poznaj jej ulubiony zabieg kosmetyczny!

Perfekcyjna Pani domu pochwaliła się na Instagramie swoim ulubionym zabiegiem na ciało. Małgorzata Rozenek-Majdan i sekret jej pięknego ciała ma coś wspólnego z medycyną estetyczną?! Prezenterka telewizyjna opublikowała zdjęcie, na którym znajduje się w gabinecie medycyny estetycznej wraz z lekarkami. Zobaczcie same:

Zabieg nazywa się Sonoqueen i opiera się na wysyłaniu w głąb warstw skóry skoncentrowanej fali utradźwiękowej. Powoduje to rozpoczęcie procesu kolagenogenezy tkanek, ich obkurczenia oraz regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. To wszystko zapewnia efekt ujędrnienia i napięcia skóry. Producent zapewnia, że całość jest w 100% bezpieczna, a po zabiegu można robić wszystko, na co ma się ochotę, ponieważ rekonwalescencja jest całkowicie zbędna. Cena takiego luksusu zaczyna się od… 3000 zł! Co prawda prowadząca Projekt Lady zaproponowała swoim fankom 20% upustu, ale cena wciąż jest powalająca, czego nie omieszkały wyrazić Internautki w komentarzach:

„A nie lepiej wydać pieniądze na chore dzieci ??”

„radziu uwolnij się!!!!!biedny”

„wow dzięki ale nie skorzystam”

Czy sceptyczna reakcja Internautek jest uzasadniona? Pojawiają się również pozytywne głosy kobiet, które z chęcią same wykonałyby sobie taki zabieg. W końcu wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem! Pewne jest jedno – zabieg nie należy do najtańszych, ale może efekty są tego warte? Patrząc na Małgorzatę Rozenek-Majdan można sądzić, że chyba tak!

Zdjęcie główne: Instagram m_rozenek; data publikacji: 8 lipca 2017.