Kobieta Miłość i seks

Seks pod chmurką

Share On Facebook

Seks jest bardzo ważny w każdym związku. Wzmacnia więzi, zbliża i zmniejsza napięcie. Jednak w przypadku długoletnich par namiętność zaczyna przygasać. Wtedy zostają nam dwa wyjścia: zignorować to lub naprawić.

Lepiej skorzystać z tego drugiego sposobu i dalej cieszyć się udanym życiem seksualnym.Ludzie mówią o seksie coraz odważniej. Już nie wstydzą się otwarcie opowiadać o swoich fantazjach. Coraz popularniejszy staje się seks poza domem. W Polsce jest to nielegalne i grozi grzywną nawet do 1500zł. Jednak wiele par mimo wszystko się na to decyduje i odważnie odświeża swój związek.

Seks pod chmurką może sprawić, że będziemy się lepiej dogadywać z partnerem, a nawet łatwiej wybaczymy mu drobne potknięcia. Jest to związane z poszerzaniem intymności, którą gwarantują nowe doznania. Zostaje to z nami na zawsze. Im więcej doświadczymy dobrych rzeczy z partnerem, tym zwiększa się komfort wspólnego życia.

Seks na świeżym powietrzu w wielu przypadkach poprawia samoocenę. Jest to spowodowane tym, że stosunek poza domem sprowadza się do przekroczenia danej granicy. Boimy się tego i przezwyciężamy strach, a dzięki temu rośnie poczucie własnej wartości i wolności w życiu.

A jak już mowa o strachu, to warto wspomnieć o skoku adrenaliny. Ponoć nic tak nie podnieca jak dreszczyk emocji. Dzięki temu partnerzy doświadczają lekkiego stanu euforycznego.

Wiele osób obawia się podrapania skóry lub ugryzień insektów spowodowanych wojażami na świeżym powietrzu. Pokąszenie przez komary w intymnych miejscach na pewno nie należy do przyjemności. Warto zaopatrzyć się w kocyk lub ręcznik, który choć trochę ochroni przed niechcianymi gośćmi.

Jest jeszcze jedno rozwiązanie tego problemu. Seks w samochodzie. Na takie rozwiązanie decyduje się bardzo wiele par. Zapewni więcej prywatności, niż stosunek pod gołym niebem, a na pewno zagwarantuje niemałe urozmaicenie życia erotycznego.

Okazuje się, że popularny jest również seks w chmurce! Według ankiety przeprowadzonej przez niemiecki portal Jetcost aż 21% stewardes i stewardów przyznaje się do seksu w samolocie z kolegą/koleżanką z pracy a 14% z pasażerem/pasażerką.

Warto być odważnym w związku i nie bać się urozmaicać swojego życia seksualnego. W końcu dobre relacje i naprawa tego, co uległo pogorszeniu wcale nie musi być tak trudna i wyczerpująca.