HOT Kobieta Miłość i seks

Filmowy Christian Grey podniecony Irlandią?!

Share On Facebook

Jamie Dornan – filmowy Christian Grey, opublikował swoje zdjęcie zdjęcie z Północnej Irlandii, na którym wyraźnie widać sporych rozmiarów uwypuklenie w jego spodniach! Nie obeszło się to bez dwuznacznych komentarzy fanek i fanów!

James Dornan jest brytyjskim aktorem, który gra tytułowego bohatera, w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Grey’a”. Sama produkcja przynosi na myśl różne skojarzenia. Wielu uważa ją nawet za erotyk dla gospodyń domowych! Nic więc dziwnego, że fanki doszukują się różnych skojarzeń również po zdjęciach dodawanych przez aktora w mediach społecznościowych. Tylko spójrzcie na te komentarze:

Wśród komentarzy rozochoconych fanek znalazły się również takie, które wyrażają się niepochlebnie na temat tych skojarzeń. Co tak naprawdę znajduje się na fotografii? Same spójrzcie:

Wygląda na to, że aktor włożył jakiś zaokrąglony przedmiot do swojej kieszeni, może to brelok od kluczy? Tak naprawdę nie ma w tym nic dziwnego, jednak ludzie zawsze znajdą temat do ciekawych komentarzy! Fotografia wzbudziła zainteresowanie również na Instagramie, czyli jednak musi w tym coś być, skoro wywołuje niemal taką samą reakcję we wszystkich kanałach społecznościowych.

Zdjęcie główne: Instagram _jamie_dornan_; data publikacji: 8 lipca 2017.