KFC odzież
Hot News Kobieta Moda

KFC marką odzieżową i akcesoriów domowych?

Share On Facebook

Lakiery, krem do opalania czy ubrania? Co wybierzesz myśląc o KFC i ich słynnym kurczaku? Znana sieć fast-foodów wzięła się za projektowanie ubrań oraz gadżetów i akcesoriów domowego użytku.

Czy na każdym produkcie będzie motyw kurczaka? Amerykańska sieć fast-foodów w innowacyjny sposób chce podejść swoich konsumentów. Już nie tylko kurczak w złocistej panierce, ale również złocista bluza, skarpetki czy gadżety w postaci przypinek czy jaśków. Wszystko przez otwarcie sklepu online z tego typu produktami.

KFC odzież

Akcja restauracji podobno już osiągnęła sukces. Bardzo szybko niektóre pozycje z nowego asortymentu KFC znikają z magazynów. Szczególnym powodzeniem cieszą się bluzy oraz ramki ze zdjęciami Harlanda Sandersa – założyciela KFC.

KFC odzież

Mimo to, za oryginalne (hipsterskie) gadżety i ubrania trzeba słono, jak nie jedna panierka, zapłacić. Koszt bluzy sięga rzędu 280 zł, koszulka z printem Sandersa to ponad 136 zł, a dochodzi do tego jeszcze koszt przesyłki ze USA. Czy w Polsce trend się przyjmie?

KFC odzież

Oprócz ubraniowej kolekcji, jakiś czas temu można było dostać specjalne lakiery do paznokci od KFC (to nic, że Hongkongu), które – a jakże – smakują jak kurczak. Czy to dobry pomysł dla ludzi, którzy mają problem z obgryzaniem paznokci? Mało tego, kurczakowa marka wypuściła również dla swoich fanów limitowaną edycję kremu do opalania. Zgadniecie jak pachnie?

Co sądzicie o tego typu akcjach? Dobry pomysł na promowanie marki?

Zdjęcia: źródło: www.kfclimited.com

Przeczytaj również: Miesiączka w samej bieliźnie – bez tamponów i podpasek

Robert Sławiński
Z tworzeniem treści w internecie związany nierozłącznie od 2007 roku, rozpoczynając swoją przygodę jako dziennikarz kulturalny. Zafascynowany designem, filmem, podróżowaniem i kulinariami.>>> Czytaj więcej artykułów autora <<<