Panna Joanna
Kobieta Make up Strefa Influencera / Blogera

Panna Joanna i jej książka

Share On Facebook

Jest znaną Youtuberką, która ma tysiące fanek. Współpracuje m.in. z Red Lipstick Monster, a przy tym zachowuje swój oryginalny styl, natomiast teraz… wydaje książkę! A mowa o Pannie Joannie!

Swój kanał prowadzi już od wielu lat, zdobywając tysiące wyświetleń i subskrybentów. Swoje fanki i fanów zjednuje przyjaznym usposobieniem, przyjemnym głosem, naturalnymi gestami i mimiką, a przede wszystkim ogromną wiedzą i zaangażowaniem.

Panna Joanna ponad rok temu dostała propozycję napisania książki, jednak nie przyjęła jej od razu! Miała wątpliwości, czy aby na pewno jest to dobrym pomysłem. Zastanawiała się nad tym, czy sprawdzi się w roli pisarki, czy jest do tego właściwą osobą. Na szczęście podjęła słuszną decyzję i postanowiła stawić czoła temu wyzwaniu! W końcu chce się rozwijać i dzielić wiedzą, którą zdobyła podczas wielu lat prowadzenia kanału na Youtubie. Otwarcie przyznaje, że jest zadowolona z tego, co stworzyła. Sama książka ma pomóc czytelnikom odnaleźć się w kosmetycznym świecie. Będzie przebiegać przez pielęgnację, paznokcie, makijaż, włosy oraz styl. Jest to poradnik, który przyda się nie tylko początkującym, ale też bardziej zaawansowanym dziewczynom. Panna Joanna skupia się również na wnętrzu, czyli daje porady, które pomogą uporządkować również chaos w głowie, nie tylko kosmetyczny, czy modowy.

Premiera książki odbędzie się 30 sierpnia! Z niecierpliwością na to czekamy! Już teraz lekturę można zarezerwować na stronie Empiku, a autorka planuje zorganizować aż 3 spotkania autorskie! Czekamy na więcej informacji w tej sprawie!

Zdjęcie główne: Instagram pannajoannamal

Przeczytaj również: Anwen i jej kosmetyki