makijaż w stylu Khaleesi
Kobieta Make up Strefa Influencera / Blogera

Bądź jak Matka Smoków. Makijaż w stylu Khaleesi z Gry o Tron

Share On Facebook

Noemi, polska vlogerka, podbija internet swoimi makijażowymi tutorialami. Jeden odcinek poświęciła Khaleesi i pokazała jak się do niej upodobnić.

Po dłuższym rozstaniu z serialem Gry o Tron, w końcu fani doczekali się kolejnego sezonu. Dziś wielka premiera 7 sezonu GoT. Sam serial ma na całym świecie rzeszę oddanych fanów. Nawet w momencie dłuższej nieco przerwy, fani byli bardzo aktywni w sieci, publikując posty, artykuły i filmy o bohaterach, tematach i newsach związanych z serialem. Nie zabrakło również tutoriali odnośnie makijaży. Noemi, polska vlogerka na warsztat wzięła Daenerys Targaryen, Matkę Smoków, zwaną również Khaleesi. Jak wypadła?

W filmie Noemi pokazuje krok po kroku, jak przy użyciu dostępnych kosmetyków można przeobrazić się w Matkę Smoków. Najważniejszą rzeczą było pokazanie delikatnej urody bohaterki serialu. Khaleesi jest bardzo naturalna a makijaż praktycznie nie stanowi jej cech charakterystycznych, nie jest też w tym wypadku wyrazisty. Noemi perfekcyjnie odwzorowała delikatną urodę smoczej matki. Zobaczcie sami.

Noemi od dłuższego czasu przedstawia na swoim kanale tutoriale odnośnie makijaży, dobierane w zależności od okoliczności i sytuacji. Czy młoda vlogerka podbije sieć? Subskrubuje ją na Youtubie już ponad 115 tys. obserwatorów. Sprawdźcie również jej profil na Instagramie, gdzie publikuje efekty swoich prac.

Moje zgłoszenie do konkursu makijażowego organizowanego przez #kosmetykiopiniexlipstickfreak @kosmetykiofficial @lipstickfreak.pl Peruka od: @everydaywigscom Brwi: @anastasiabeverlyhills i złoty pigment brighten up 07 od @nyxcosmetics_pl i czerwony cień. Oczy: złoty pigment 07 brighten up i i 06 stunner i czarny cień hot Black 01 od @nyxcosmetics_pl żółty i czerwony cień z eBay paleta 120 kolorów, rzęsy z kartonu na kleju @eylure Usta: czerwona kredka beauty tchibo z pigmentem 07 od @nyxcosmetics_pl czerwony i czarny cień rozblendowany Skóra: biała i czarna farba do ciała @officialsnazaroo czarny eyeliner z @wibopl Podkład: drop foundation 03 porcelain i podkład w sztyfcie 02 porcelain, baza pod makeup angel veil od @nyxcosmetics_pl Pędzelki od @docolorbrushes #kosmetykiopiniexlipstickfreak #future #makeup #makijaz #przyszlosci #makeup #charakteryzacja #konkurs

A post shared by NOEMI (@noemisparkle) on

Zdjęcie główne: źródło youtube.com

Przeczytaj również: Manicure inspirowany Grą o Tron