Ledowe rzęsy mogą stać się hitem
HOT Kobieta Make up Moda

Ledowe rzęsy stają się hitem internetu. Nowy trend?

Share On Facebook

Trwa sezon festiwali muzycznych. Jeśli nadal nie wiesz jak wyróżnić się w tłumie podczas tego typu imprez, sprawdź najnowszy hit internetu – ledowe rzęsy!

O ledowych rzęsach „f.lashes” zrobiło się ostatnio dosyć głośno w sieci. Nic dziwnego, trwa właśnie najgorętszy sezon festiwali muzycznych i każdy szuka nietuzinkowych gadżetów, które mogą wyróżnić festiwalowiczów w tłumie.

Były już cekiny, piórka i oczywiście tradycyjne przedłużanie rzęs. Teraz swoje pięć minut będą miały rzęsy „f.lashes”, które świecą diodami LED.  Zakładając taki gadżet z pewnością zwrócisz na siebie uwagę. Skąd pomysł na ledowe rzęsy?

F.lashes to marka, którą stworzył duet projektantów Tien Pham i Davey Taylor. Chcieli oni wprowadzić nieco świeżego powiewu do świata makijażu i mody, tworząc elektroniczne i interaktywne akcesoria kosmetyczne. Ich rzęsy mogą świecić diodami LED na różne kolory. Nakłada się je na powieki za pomocą kleju. To małe, de facto urządzenie, zasilane jest baterią zegarkową, która daje energię do ok. 4 godzin. Całość jest dość lekka i bez problemu utrzymuje się na naturalnych rzęsach. Kontroler z baterią umieszcza się z tyłu głowy. Rzęsy podłączone są do zasilania cienkimi, prawie niewidocznymi kabelkami.

Ledowe rzęsy to hit czy kit?

Twórcy ledowych rzęs promują swoje dzieło na Kickstarterze. Obecnie media na całym świecie nagłaśniają cały projekt. Aby uruchomić produkcję projektanci potrzebują 40 tys. dolarów. Dość dawno przekroczyli zadeklarowaną sumę, zebrali już grubo ponad 90 tys. Projekt zostanie zamknięty 21 lipca, po tym czasie ma ruszyć produkcja. Czy stanie się hitem jak cała kampania reklamowa?

ledowe rzęsy staną się hitem?

Produkt sam w sobie jest dość oryginalny. Dla niektórych może jednak przywodzić na myśl gadżety w stylu kiczowatego Disco z lat 90. W końcu era Disco wraca i podobno ponownie jest na topie. Od naszej redakcji plus za pomysł i świetną kampanię. To ciekawy produkt, który ma szansę stać się sezonowym hitem. Kto obecnie nie lubi wyróżniać się w tłumie?

Co sądzicie o ledowych rzęsach? Skusilibyście się na tego typu zakup?

Zdjęcie główne: www.kickstarter.com/projects/flashes/flashes-fun-interactive-led-lashes