Gadżety HOT Kobieta Make up

Kosmetyczka i smartphone w jednym? To możliwe!

Share On Facebook

Te przepastne, kobiece torebki potrafią porządnie doprowadzić do szału. Kosmetyki, klucze, telefon, portfel… Jak tu coś znaleźć? A co gdyby smartphone połączyć z kosmetyczką?

Ta wizja wydaje się być idealna, a teraz jest możliwa! Rzadko kiedy zdarza nam się wyjść z domu bez telefonu, teraz będziemy mogli mieć zawsze przy sobie również paletkę do makijażu! I to bez zajmowania zbędnego miejsca!

Pout Case to specjalna obudowa na telefon zawierająca w swoim zestawie również paletkę do makijażu! Do wyboru są cztery rodzaje podkładów, siedem odcieni szminki oraz błyszczyk. Można je wybrać na stronie sklepu i idealnie dopasować do swoich potrzeb. To świetna alternatywa dla zabieganych dziewczyn, które lubią dłużej pospać. Tym razem wystarczy zabrać ze sobą telefon i można pomalować się nawet w drodze! Za lusterko idealnie posłuży przednia kamerka, która zazwyczaj służy do wykonywania popularnego selfie. Kosmetyki znajdują się w tylnej części obudowy. Ten sprytny patent sprawdzi się nie tylko w przypadku dużych, przepastnych torebek, ale również mniejszych kopertówek, gdy nawet odrobina miejsca jest na wagę złota.

Póki co sklep oferuje obudowy jedynie na telefony marki iPhone 6, 6S i 7. Cena jest dość wysoka, ale myślę, że warta zachodu. Za obudowę zapłacimy około 150 zł, natomiast kosmetyki w niej zawarte kosztują około 100 zł. Razem daje nam to kwotę około 250 zł. Biorąc pod uwagę to, że zazwyczaj dobra, bezpieczna osłona na smartphone kosztuje mniej więcej 70 zł, warto zastanowić się chwilę nad zakupem i dołożyć brakującą sumę, by cieszyć się dodatkowymi możliwościami i wykorzystać je w 100%.

Zdjęcie główne: Instagram poutcase