Kobieta Make up Trendy

Arbuzowy make up hitem Instagrama

Share On Facebook

Latem uwielbiamy jeść arbuzy. Nawadniają organizm i wyśmienicie smakują. Oprócz tego można z nich zrobić świetne i szybkie desery. A co powiecie na arbuzowy make up?

Arbuzowe usta, oczy i paznokcie to najnowszy hit Instagrama. Kobiety prześcigają się w coraz to doskonalszych makijażach imitujących skórkę oraz środek tego owocu. Szczególnie ważne są pestki, które nadają oryginalny wygląd, a namalowane na policzkach przypominają piegi. Tylko spójrzcie na te zdjęcia:

A jak wykonać tak efektowny arbuzowy makijaż oczu? Będziesz potrzebować różowego i zielonego cienia do powiek oraz czarnego eyelinera. Ułożenie kolorów jest dowolne i tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od autorki. Możesz pomalować tylko powiekę, ale też brwi. Kropki zrobione czarnym eyelinerem będą imitować pestki, dlatego nie muszą być robione w równych odstępach. Wszystko zależy od Ciebie! Jeśli posiadasz w swoich kosmetycznych zbiorach zieloną kredkę, możesz również wykonać arbuzowy makijaż ust korzystając z niej i różowej szminki. Pestkami mogą się stać np. ciemne cekiny, a całość będzie wyglądać bardzo oryginalnie wykończona lśniącym błyszczykiem.

Zobacz jak wykonać arbuzowy makijaż ust:

Zobacz jak wykonać arbuzowy makijaż oczu:

Zdjęcie główne: Instagram loveleighlook; data publikacji: 2 czerwca 2017.

 

Pierwszy komentarz dla “Arbuzowy make up hitem Instagrama

Comments are closed.