miniaturowe torty
Gadżety Trendy

Miniaturowe torty i bukiety – nietypowa pamiątka ze ślubu!

Share On Facebook

Wydawać by się mogło, że w tematyce ślubów i wesel wymyślono już WSZYSTKO. Ale… nic bardziej mylnego! Jedna z użytkowniczek aplikacji Instagram proponuje młodym parom nietypowe pamiątki z wesela, i… tworzy miniaturowe torty i bukiety!

Co ciekawe miniaturowe dzieła są idealnymi replikami tortów i bukietów, jakie konkretna para młoda miała na swoim ślubie! Tort zjedzony, kwiaty zwiędły, sposobem na to może być właśnie replika. Zobaczcie, jakie dzieła tworzy @earthy.grace.treasures. Na początek – bukiety:

A tiny locket ready for a tiny image. It always melts my heart when I add images of loved ones to mini bouquets.

A post shared by Earthly Grace (@earthly.grace.treasures) on

Zanim miniaturowe kwiaty z masy plastycznej trafią do bukietu, umieszczane są na drucikach, które pomagają w ich przymocowaniu:

Almost time to build another mini bouquet. I always feel a bit like a florist when arrange mini flowers.

A post shared by Earthly Grace (@earthly.grace.treasures) on

Miniaturowe bukiety mierzą zaledwie kilka centymetrów! Do niektórych z nich autorka przyczepia zawieszki tasiemki, by mogły posłużyć za ozdobę choinkową, inne stają się elementem biżuterii.

@Earthly.grace.treasures, oprócz bukietów, tworzy też miniaturowe repliki tortów weselnych! Zdjęcia małych dzieł sztuki zamieszcza na swoim profilu, uchyla też rąbka tajemnicy i na niektórych zdjęciach pokazuje fragmenty procesu powstawania miniatur:

My favorite step of my process! Adding the flowers and foliage turns a blank canvas into an amazing memory! Happy Friday!

A post shared by Earthly Grace (@earthly.grace.treasures) on

Jak pisze autorka, jej ulubionym krokiem całego procesu powstawania miniatur, jest ozdabianie małych dzieł miniaturowymi kwiatami czy owocami.

Jesteśmy zadziwieni precyzją wykonania tak miniaturowych elementów! Co wy sądzicie na tematy tych małych dzieł?

Zdjęcie główne: @earthly.grace.treasures/ Instagram/ opublikowano: 20.05.2017