Marka Yonelle
Kobieta Pięlegnacja

Yonelle – rewolucja w pielęgnacji cery 40+

Share On Facebook

Yonelle jest polską marką kosmetyczną, której założycielkami są Jolanta Zwolińska oraz Małgorzata Chełkowska. Ich celem było stworzenie produktów odpowiadających potrzebom kobiet 40+. Udało się to osiągnąć w 2013 roku, czego efektem było powstanie tej luksusowej marki. Główne założenia Yonelle to wprowadzenie na rynek kosmetyków o zupełnie nowej jakości i oferowanie skutecznej pielęgnacji cerze dojrzałej, która potrzebuje intensywnej regeneracji.

 

Yonelle H2O Infusion Hydrating Cream

Yonelle – kim są założycielki?

Za marką Yonelle stoją dwie przedsiębiorcze kobiety od dawna związane z branżą beauty, które połączyła pasja do tworzenia wyjątkowych kosmetyków. Jolanta Zwolińska to biolog z ponad 30-letnim stażem pracy. Dwie firmy, które stworzyła przez ten czas, są dobrze znane i lubiane – Soraya i Dermika. Jednak Jolanta Zwolińska postanowiła sięgnąć wyżej i spróbować swoich sił podczas tworzenia luksusowej i nowatorskiej marki, czego efektem jest Yonelle. To laureatka wielu nagród i wyróżnień w dziedzinie kosmetologii i biznesu.

Za to Małgorzata Chełkowska to doktor nauk chemicznych i kosmetolog oraz autorka wielu prac w polskich i zagranicznych publikacjach naukowych, branżowych i urodowych. Obroniła doktorat na temat przenikania substancji aktywnych przez skórę. Małgorzata Chełkowska jest również wykładowcą i promotorem prac dyplomowych na wyższej uczelni kosmetologicznej oraz posiada 15-letnie doświadczenie w tworzeniu kosmetyków.

Wspólna praca obu kobiet przynosi widoczne rezultaty: Yonelle została wielokrotnie wyróżniona, w tym dostała nagrodę Doskonałość Roku 2018 miesięcznika „Twój Styl” dla Trifusion krem-koncentrat botuliniowy oraz doceniono ją w ogólnopolskim plebiscycie dla firm oferujących najwyższej jakości produkty jako Kobieca Marka Roku 2018.

 

Yonelle Infusion Anti Wrinkle Rich Eye Cream

Yonelle – jak działa technologia NANODYSKÓW™?

Sekretem marki Yonelle jest zastosowanie NANODYSKÓW™, które doskonale sprawdzają się jako nośniki substancji aktywnych. Głównym problemem kremów są ich możliwości głębokiej penetracji skóry. Nawet bardzo bogate w składniki odżywcze preparaty często nie są w stanie przedostać się przez naskórek do głębokich warstw skóry. Remedium na to są kosmetyki Yonelle. W ich skład wchodzą nanodyski, które mają grubość od 10 do 40 nm. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom są w stanie przedostać się przez przestrzenie między komórkami i dostarczyć najgłębszym warstwom skóry np. kwas hialuronowy, retinol czy peptydy. Te nośniki w kształcie malutkich dysków penetrują skórę nawet do jej 14-stej warstwy!<br><br>

Technologia Skin Penetration Revolution to rezultat pracy brytyjskich naukowców, który objęto patentem farmaceutyczno-kosmetycznym w 2010 roku. Efektem zastosowania tych miniaturowych płaskich krążków, wypełnionych substancjami odżywczymi jest skuteczne przeciwdziałanie w kwestii starzenia się skóry oraz wyraźna poprawa wyglądu cery. Kobiety, które skończyły już 40 lat, nadal mogą cieszyć się jędrną i napiętą skórą. Istotne jest jedynie regularne stosowanie kosmetyków Yonelle – tylko codzienna aplikacja kremu pozwoli na uzyskanie najlepszych rezultatów!

Share On Facebook
Tagged