Kat Von D w Polsce
Hot News Kobieta Make up Strefa Influencera / Blogera

Kat Von D w Polsce!

Share On Facebook

Najsłynniejsza wegańska linia kosmetyków do makijażu już dostępna w Polsce! Z tej okazji wczoraj w Warszawie odbyło się spotkanie ze słynną Kat Von D!

Kim jest Kat Von D? Głównie artystką. Posiada liczne pasje, a swoim przekonaniom oddaje się bez pamięci i sztywno się ich trzyma. Zasłynęła jako tatuażystka, ma swój własny salon tatuażu „High Voltage”. Artystka słynie z tatuowania bardzo realistycznych portretów, oto kilka z nich:

Podczas swojej drogi odkryła potęgę makijażu, a w 2008 roku stworzyła swoje pierwsze kosmetyki! Teraz gama produktów znacznie się powiększyła, a kobiety na całym świecie wprost za nimi szaleją. W końcu pojawiły się również w Polsce! Kosmetyki sprzedawać będzie Sephora, a wczoraj w Warszawie odbyło się spotkanie z samą Kath Von D. Dla uczestników to musiało być niesamowite przeżycie. Tylko spójrzcie na te zdjęcia i filmy:

Z pobytu Kat Von D w Polsce skorzystała również Red Lipstick Monster! Vlogerka pojawiła się na gali i nie omieszkała zrobić sobie zdjęcia z jedną z najsłynniejszych zwolenniczek wegańskich kosmetyków!

Na spotkaniu nie zabrakło również innej topowej vlogerki – Maxineczki!

To wydarzenie przyciągnęło tłumy, a Kolejną Influencerką obecną na spotkaniu była Katosu!

Zdjęcie główne: Instagram thekatvond; data publikacji 28 czerwca 2017.