loreal magic retouch
Kobieta TOP Włosy

Magic Retouch od L’Oréal Paris – szybki sposób na odrosty

Share On Facebook

Każda z nas kiedyś tego doświadczyła – ważne spotkanie wyskoczyło tak nagle, że po prostu nie było możliwości, aby zdążyć pójść przed nim do fryzjera. W takich okolicznościach odrosty mogą być sporym problemem. Na szczęście jest sposób, aby błyskawicznie się ich pozbyć aż do następnego mycia włosów – przedstawiamy Magic Retouch od L’Oréal Paris!

Zawsze chcemy wyglądać świetnie, ale zdarzają się sytuacje, kiedy zależy nam na tym szczególnie. Niestety, takie okazje mają do siebie to, że zwykle pojawiają się mocno niespodziewanie. Jeżeli zdarzyło Wam się kiedyś zorientować się, tuż przed ważnym meetingiem, że Wasze odrosty wyglądają gorzej, niż Wam się wydawało, to koniecznie musicie wypróbować ten produkt!

All shades of grey, #Gonein3Seconds! Presenting, new Magic Retouch.

Opublikowany przez L'Oréal Paris na 16 czerwca 2017

źródło: facebook / L’Oréal Paris

Magic Retouch od L’Oréal Paris to niezwykły spray na odrosty, który umożliwi Wam pozbycie się ich aż do czasu następnego mycia. Produkt występuje w kilku opcjach kolorystycznych, dzięki czemu każda z nas może wybrać dla siebie najodpowiedniejszą barwę. Spray dokładnie pokrywa odpowiednie partie włosów, dając niezwykle naturalny efekt.

Produkt jest bardzo szybki w aplikacji – można go zastosować zawsze, nawet, jeśli nie mamy akurat dużo czasu. Wystarczy kilka sekund, aby włosy znowu wyglądały świetnie, jakby dopiero co były farbowane! Do jego użycia nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów, jak odpowiednie pędzelki czy miseczki. Jest mały i podręczny, zawsze zmieści się w torbie i można z niego skorzystać dosłownie wszędzie. Wystarczy wstrząsnąć butelką i na suche włosy rozpylić spray z odległości ok. 10 cm. I to wszystko! Już po chwili można zobaczyć rezultat – wszelkie odrosty będą zakryte a Wasze włosy będą wyglądały świetnie! Efekt utrzyma się aż do następnego mycia.

Jeśli jesteście zajęte i od czasu do czasu potrzebujecie szybkiej, skutecznej pomocy, aby doraźnie zakamuflować swoje odrosty – zdecydowanie polecamy wypróbować Magic Retouch od L’Oréal Paris! Spraye są do nabycia w drogerii internetowej horex.pl w kilku wersjach kolorystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Źródło: zdjęcie główne – https://www.facebook.com/lorealparispolska (z dn. 25.10.2017)

 magic retouch 1 magic retouch 3 magic retouch 4 magic retouch 5

Przeczytaj również: Algi Morskie od Bielendy – o bogactwie w naturze